بهترین لاستیک برای مگان
بهترین لاستیک برای مگان

در این مقاله قصد داریم اتومبیلی را مورد بحث قرار دهیم که چند سال پیش وارد کشورمان شد و تعجب همگان را برانگیخت، زیرا تنها اتومبیل باقیمت متوسط و معقول بود که عنوان ۵ ستاره ایمنی "NCAP" اروپا را به یدک می‌کشید و از این حیث یک پدیده بود، البته تعجب بیشتر به این خاطر بود که توسط خودروساز ایرانی یعنی پارس‌خودرو مونتاژ می‌شد.

این ماشین ویژگی های مثبت زیادی دارد. اگر بخواهیم به بعضی از آنها اشاره کنیم میتوانیم بگوییم که اصلی ترین مزیت آن استهلاک و مصرف سوخت پایین میباشد. از دیگر ویژگی های آن سیستم تعلیق مناسب و هندلینگ یا همان فرمان پذیری بسیار خوب آن میباشد.

رنو مگان در دو سری 1600 سی سی و 2000 سی سی در تیپ های متفاوت به صورت اتوماتیک و دنده ای عرضه شده که از ابتدای ورود به بازار با تایرهای برند میشلین که در سری 1600 سی سی با سایز 195/65/15 و در سری 2000 سی سی از سایز 205/55/16 انتخاب و عرضه شده اند. تا کنون در کل دو نوع رینگ بر روی اتومبیل نصب شده است. رینگ آلیاژی برای مدلهای فول و رینگ های فولادی برای مدل های دنده ای و کم آپپشن از سری 1600 سی سی.

در لینک زیر تنوع برند لاستیک برای خودرو مگان را مشاهده بفرمایید :

برای مگان 1600 :

https://hypertire.com/shop/main/company-26/model-405/size-19/

برای مگان 2000:

https://hypertire.com/shop/main/company-26/model-110/


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0