آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


بهترین لاستیک برای مگان
بهترین لاستیک برای مگان

در این مقاله قصد داریم اتومبیلی را مورد بحث قرار دهیم که چند سال پیش وارد کشورمان شد و تعجب همگان را برانگیخت، زیرا تنها اتومبیل باقیمت متوسط و معقول بود که عنوان ۵ ستاره ایمنی "NCAP" اروپا را به یدک می‌کشید و از این حیث یک پدیده بود، البته تعجب بیشتر به این خاطر بود که توسط خودروساز ایرانی یعنی پارس‌خودرو مونتاژ می‌شد.

این ماشین ویژگی های مثبت زیادی دارد. اگر بخواهیم به بعضی از آنها اشاره کنیم میتوانیم بگوییم که اصلی ترین مزیت آن استهلاک و مصرف سوخت پایین میباشد. از دیگر ویژگی های آن سیستم تعلیق مناسب و هندلینگ یا همان فرمان پذیری بسیار خوب آن میباشد.

رنو مگان در دو سری 1600 سی سی و 2000 سی سی در تیپ های متفاوت به صورت اتوماتیک و دنده ای عرضه شده که از ابتدای ورود به بازار با تایرهای برند میشلین که در سری 1600 سی سی با سایز 195/65/15 و در سری 2000 سی سی از سایز 205/55/16 انتخاب و عرضه شده اند. تا کنون در کل دو نوع رینگ بر روی اتومبیل نصب شده است. رینگ آلیاژی برای مدلهای فول و رینگ های فولادی برای مدل های دنده ای و کم آپپشن از سری 1600 سی سی.

در لینک زیر تنوع برند لاستیک برای خودرو مگان را مشاهده بفرمایید :

برای مگان 1600 :

https://hypertire.com/shop/main/company-26/model-405/size-19/

برای مگان 2000:

https://hypertire.com/shop/main/company-26/model-110/ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.