آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


بهترین لاستیک برای مگان
بهترین لاستیک برای مگان

در این مقاله قصد داریم اتومبیلی را مورد بحث قرار دهیم که چند سال پیش وارد کشورمان شد و تعجب همگان را برانگیخت، زیرا تنها اتومبیل باقیمت متوسط و معقول بود که عنوان ۵ ستاره ایمنی "NCAP" اروپا را به یدک می‌کشید و از این حیث یک پدیده بود، البته تعجب بیشتر به این خاطر بود که توسط خودروساز ایرانی یعنی پارس‌خودرو مونتاژ می‌شد.

این ماشین ویژگی های مثبت زیادی دارد. اگر بخواهیم به بعضی از آنها اشاره کنیم میتوانیم بگوییم که اصلی ترین مزیت آن استهلاک و مصرف سوخت پایین میباشد. از دیگر ویژگی های آن سیستم تعلیق مناسب و هندلینگ یا همان فرمان پذیری بسیار خوب آن میباشد.

رنو مگان در دو سری 1600 سی سی و 2000 سی سی در تیپ های متفاوت به صورت اتوماتیک و دنده ای عرضه شده که از ابتدای ورود به بازار با تایرهای برند میشلین که در سری 1600 سی سی با سایز 195/65/15 و در سری 2000 سی سی از سایز 205/55/16 انتخاب و عرضه شده اند. تا کنون در کل دو نوع رینگ بر روی اتومبیل نصب شده است. رینگ آلیاژی برای مدلهای فول و رینگ های فولادی برای مدل های دنده ای و کم آپپشن از سری 1600 سی سی.

در لینک زیر تنوع برند لاستیک برای خودرو مگان را مشاهده بفرمایید :

برای مگان 1600 :

https://hypertire.com/shop/main/company-26/model-405/size-19/

برای مگان 2000:

https://hypertire.com/shop/main/company-26/model-110/ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.