آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایر مناسب خودروی پورشه
پورشه و پیرلی

پورش نخستین مدل اسپرت کوپه خود را با الهام پذیری از طراحی جاودانه فولکس بیتل (Volkswagen Beetle)، در سال 1948 میلادی تولید نمود. این خودروساز آلمانی دراواسط دهه 60 میلادی، مدل قدرتمند "911" را به بازار عرضه نمود و پس از آن، قدرت موتور تولیدات این خودروساز مطرح آلمانی روز به روز افزایش یافت. این امر سبب گردید نیاز به تایرهایی که بتوانند قدرت موتور را به جاده انتقال دهند بیش از هر زمانی دیگری، وجود داشته باشد.
اواخر دهه 60 میلادی، پورش نخستین خودروسازی بود که از پیرلی درخواست نمود لاستیک های مختص مدل های خود رابه صورت سفارشی طراحی و تولید نماید. دهه 80 میلادی نخستین تایرهای فابریک خودروساز پیرلی (Original Equipment) مختص پورش با علامت "N"روی دیواره نشانه گذاری گردیدند.

امروز پورشه و پیرلی به عنوان شرکای تجاری در کنار یکدیگر حضور دارند. در سال 2013 میلادی، پورشه، پیرلی را به عنوان برترین تامین کننده خود اعلام نمود.

علاوه بر مدل های اسپرت، پیرلی برای مدل های شاسی بلند پورشه (SUV) نیز تایرهای سفارشی تولید می نماید. برای نمونه می توان به تایرهای خانواده عقرب پیرلی (Scorpion) اشاره نمود که با علامت "N0" روی دیواره نشانه گذاری می گردند. پیرلی برای مدل های پانامرا، کاین، ماکان، باکسترو 911 لاستیک های سفارشی تولید می نماید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

ادای احترام به خودروBMW با طراحی خودروی برقی 02 reminiscence توسط david obendorfer


david obendorfer طراح شناخته شده است که خودروها را بین گذشته و آینده طراحی می کند ، او درباره طراحی های خود می گوید : من داستان های گذشته را به شکل معاصر بیان می کنم. طراحی خودرو برقی 02 reminiscence اولین پروژه تولید صفر گازهای گلخانه ای می باشد .

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

خودرو شش چرخ سایبرتک تسلا برای مریخ نوردان


بعد از ارسال موفق دو فضا نورد ناسا به استگاه فضایی بین المللی توسط spacex ، ممکن است مجددا همکاری مشترکی بین ایلان ماسک (کارآفرین حوزه تکنولوژی ) و ناسا در رابطه با خودرو برقی تسلا شکل بگیرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.