سومیتومو
سومیتومو

سومیتومو یک شرکت ژاپنی است که به تولید تایر مشهورمیباشد. این برند 107 سال سابقه ی فعالیت داشته و در رنکینگ جهانی جز ده برند اول تولید تایر قرار دارد. سومیتومو به تولید لاستیک با کیفیت و از همه مهمتر با تکنولوژی بالا شهرت جهانی دارد. این برند دوستدار محیط زیست بوده و لاستیک هایی تولید میکند که در کاهش مصرف سوخت وسیله ی نقلیه بسیار موثر است.

سومیتومو در سال 2015 صد وپنجمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت و اعلام داشت که به روند رشد خودش در آینده ادامه خواهد داد. این برند چندین مدل اصلی دارد:

1.مدل (HTR A/S P02)

این مدل لاستیک چهار فصل است. در تابستان و زمستان عملکرد بسیار مناسبی دارد و همچنین مناسب برای رانندگی با سرعت بالا میباشد. این لاستیک دارای مهندسی و فناوری پیشرفته و دقیقی به ویژه برای ماشین های ورزشی و مسابقه ای میباشد.

2.مدل ( HTRZ III)

این مدل، فرمان پذیری عالی ای در سرعت بالا دارد. آج های جهت دار یک طرفه وی  (V)  شکل این لاستیک جوری طراحی شده است که آب و خیسی را به راحتی از خود میراند.

3.مدل (HTR Enhance LX ) 

این مدل دارای آج نامتقارن میباشد و عملکرد بالایی را دارا است. مدل ال ایکس گزینه ی بسیار مناسبی برای ماشین های صندوقدار و کوپه میباشد. سواری ای کاملا نرم و راحتی را برای راننده فراهم میکند.

4.مدل ( Touring LSV )

این مدل نیز چهار فصل بوده و همانند مدل قبلی مناسب برای خودرو های کوپه و سدان میباشد.از ویژگی های بارز این مدل طول عمر بالای آن میباشد.

5.مدل ( Touring LSH)

در این مدل آج به گونه ای طراحی شده است که آب را به راحتی میراند و دارای چسبندگی مناسب در رطوبت و خیسی است.

6.مدل ( Touring LST)

این مدل قابل استفاده در تمامی فصول میباشد. دارای چسبندگی مناسب و بهترین گزینه برای ماشین های شاسی بلند، کوپه و صندوقدارمیباشد. طول عمر بالا، راحتی سواری و و فرمان پذیری از ویژگی های بارز این مدل میباشد.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0