آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


سومیتومو
سومیتومو

سومیتومو یک شرکت ژاپنی است که به تولید تایر مشهورمیباشد. این برند 107 سال سابقه ی فعالیت داشته و در رنکینگ جهانی جز ده برند اول تولید تایر قرار دارد. سومیتومو به تولید لاستیک با کیفیت و از همه مهمتر با تکنولوژی بالا شهرت جهانی دارد. این برند دوستدار محیط زیست بوده و لاستیک هایی تولید میکند که در کاهش مصرف سوخت وسیله ی نقلیه بسیار موثر است.

سومیتومو در سال 2015 صد وپنجمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت و اعلام داشت که به روند رشد خودش در آینده ادامه خواهد داد. این برند چندین مدل اصلی دارد:

1.مدل (HTR A/S P02)

این مدل لاستیک چهار فصل است. در تابستان و زمستان عملکرد بسیار مناسبی دارد و همچنین مناسب برای رانندگی با سرعت بالا میباشد. این لاستیک دارای مهندسی و فناوری پیشرفته و دقیقی به ویژه برای ماشین های ورزشی و مسابقه ای میباشد.

2.مدل ( HTRZ III)

این مدل، فرمان پذیری عالی ای در سرعت بالا دارد. آج های جهت دار یک طرفه وی  (V)  شکل این لاستیک جوری طراحی شده است که آب و خیسی را به راحتی از خود میراند.

3.مدل (HTR Enhance LX ) 

این مدل دارای آج نامتقارن میباشد و عملکرد بالایی را دارا است. مدل ال ایکس گزینه ی بسیار مناسبی برای ماشین های صندوقدار و کوپه میباشد. سواری ای کاملا نرم و راحتی را برای راننده فراهم میکند.

4.مدل ( Touring LSV )

این مدل نیز چهار فصل بوده و همانند مدل قبلی مناسب برای خودرو های کوپه و سدان میباشد.از ویژگی های بارز این مدل طول عمر بالای آن میباشد.

5.مدل ( Touring LSH)

در این مدل آج به گونه ای طراحی شده است که آب را به راحتی میراند و دارای چسبندگی مناسب در رطوبت و خیسی است.

6.مدل ( Touring LST)

این مدل قابل استفاده در تمامی فصول میباشد. دارای چسبندگی مناسب و بهترین گزینه برای ماشین های شاسی بلند، کوپه و صندوقدارمیباشد. طول عمر بالا، راحتی سواری و و فرمان پذیری از ویژگی های بارز این مدل میباشد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.