نه به تایر دست دوم!
نه به تایر دست دوم!

بنا به دلایل زیراستفاده از تایر دست دو توصیه نمیشود :

1.گذشته ی مجهول و نامشخص تایر دست دوم

خیلی از رانندگان از اهمیت و ضرورت نگهداری صحیح ازلاستیک ها مطلع هستند. رانندگان مطلع میدانند که باید میزان فشار باد لاستیک چک شود، بار اضافی باید به میزان استاندارد حمل شود و یا اینکه میدانند باید با سرعت مجاز حرکت کنند. حال اگر شما از یک فرد غیرمطلع لاستیک دست دوم تهیه کنید، نتیجه کاملا مشخص و واضح است. چراکه ما نمیدانیم صاحب لاستیک های دست دوم چگونه با آنها مدارا کرده است. به همین خاطر است که توصیه میشود از تایرهای نو استفاده شود.

2.تایر دست دوم با جان شما بازی میکند

وقتی شما اقدام به خرید لاستیک دست دوم میکنید در حقیقت دیگرهیچ گونه ارتباطی با تولیدکننده ی آن ندارید. پس این به این معنیست که خبری از گارانتی و ضمانت نیست. بدون وجود این ارتباط چگونه میخواهید با خیال راحت و با امنیت لاستیک را بر روی خودروی خود نصب کنید.

3.حتی لاستیک های دست دوم نیز تاریخ مصرف دارند.

وقتی سن کائوچوی استفاده شده در تایرها بالا میرود، روی تایر ترک هایی ایجاد یشود که شرایط رانندگی را برای شما خطرناک خواهد ساخت. مطمئن شوید که تایر بیش از 6 سال عمر نکرده باشد.

4.هیچ تایر دست دومی مثل نو نمیشود

نو یا استفاده شده فرقی نمیکند، هیچ تایری برای همیشه دوام نمی آورد. از خودتان بپرسید که آیا می ارزد لاستیکی با آج های از بین رفته خریداری کنید، باید بگوییم که هزینه ی نگهداری تایر دست دوم به مراتب بیشتر از خرید تایر نو است.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0