آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


نه به تایر دست دوم!
نه به تایر دست دوم!

بنا به دلایل زیراستفاده از تایر دست دو توصیه نمیشود :

1.گذشته ی مجهول و نامشخص تایر دست دوم

خیلی از رانندگان از اهمیت و ضرورت نگهداری صحیح ازلاستیک ها مطلع هستند. رانندگان مطلع میدانند که باید میزان فشار باد لاستیک چک شود، بار اضافی باید به میزان استاندارد حمل شود و یا اینکه میدانند باید با سرعت مجاز حرکت کنند. حال اگر شما از یک فرد غیرمطلع لاستیک دست دوم تهیه کنید، نتیجه کاملا مشخص و واضح است. چراکه ما نمیدانیم صاحب لاستیک های دست دوم چگونه با آنها مدارا کرده است. به همین خاطر است که توصیه میشود از تایرهای نو استفاده شود.

2.تایر دست دوم با جان شما بازی میکند

وقتی شما اقدام به خرید لاستیک دست دوم میکنید در حقیقت دیگرهیچ گونه ارتباطی با تولیدکننده ی آن ندارید. پس این به این معنیست که خبری از گارانتی و ضمانت نیست. بدون وجود این ارتباط چگونه میخواهید با خیال راحت و با امنیت لاستیک را بر روی خودروی خود نصب کنید.

3.حتی لاستیک های دست دوم نیز تاریخ مصرف دارند.

وقتی سن کائوچوی استفاده شده در تایرها بالا میرود، روی تایر ترک هایی ایجاد یشود که شرایط رانندگی را برای شما خطرناک خواهد ساخت. مطمئن شوید که تایر بیش از 6 سال عمر نکرده باشد.

4.هیچ تایر دست دومی مثل نو نمیشود

نو یا استفاده شده فرقی نمیکند، هیچ تایری برای همیشه دوام نمی آورد. از خودتان بپرسید که آیا می ارزد لاستیکی با آج های از بین رفته خریداری کنید، باید بگوییم که هزینه ی نگهداری تایر دست دوم به مراتب بیشتر از خرید تایر نو است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟


هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟ آیا تا به حال برایتان پیش آمده ، بدون این که به یاد داشته باشید چگونه مسیری را تا مقصد پیموده اید ؟ اگر جواب شما بله است پس شما هیپنوتیزم بزرگراه را تجربه کردید !

با اجزای و موادی که تایر از آن ساخته می شود ، آشنا شوید.


تایرها حاوی ترکیبات لاستیکی و مواد مختلفی هستند ، تا در مقابل شرایط مختلف جاده ای و آب و هوایی مقاومت خود را حفظ کنند و همچنین انتظار می رود تایرها با حفظ عملکرد اساسی و ویژگی های ایمنی ، هزاران کیلومتر مسیر را طی کنند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.