آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


وسایلی که باید در ماشین داشته باشیم !
از لوازم جانبی ضروری خودرو، کابل باتری به باتری می باشد. حتی اگر چراغهای خودرو را روشن نگذاشته اید ممکن است به هر دلیل دیگری ماشین اصطلاحا باتری خالی کند.

 

هایپرتایر

 

حادثه هیچ گاه خبر نمی کند.اگر خدایی ناکرده تصادف کنید و خودتان یا سرنشینانتان جراحت دیده باشند، یک جعبه کمک های اولیه  تا آمدن اورژانس به شما کمک خواهد کرد. همیشه یک عدد پتو مسافرتی نیز به همراه داشته باشید. اگر در سرما ماشین خراب شد و مجبور شدید ساعاتی منتظر بمانید میتوانید از آن برای گرم شدن استفاده کنید.

 

هایپرتایر 

 

 

آب همیشه و همه جا لازم می شود.به خصوص زمانی که آب مخزن رادیاتور یا شیشه پاک کن تمام میشود.

 

هایپرتایر 

 

 

وقتی خودرو شب هنگام دچار مشکل میشود، شما به راحتی با چراغ قوه می توانید مشکل را بررسی کنید. اگر مشکل داخلی باشد با یک چراغ قوه به راحتی میتوانید موتور و یا دیگر اجزای اتومبیل را بررسی کنید. کبریت نیز به همراه داشته باشید. در بعضی مواقع امکان دارد در جاده هایی گیر کنید که نیاز به روشن کردن آتش برای گرم کردن خودتان داشته باشید.

 

هایپرتایر 

 

کتابچه راهنمای ماشین را حتما مطالعه کنید تا خودرو خود را بیشتر بشناسید. در اکثر مواقع میتوانید پاسخ سوالاتتان را در آن بیابید.

 

هایپرتایر 

 

امان از پنچری! تنها ناجی شما و خودرویتان در زمان پنچری یا ترکیدگی لاستیک، زاپاس شما می باشد. از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 

هایپرتایر 

 

قبل از سفرهای طولانی حتما از فشار سنج برای سنجش فشار باد درون لاستیک خودرو خود استفاده کنید.

 

هایپرتایر 

 

دانستن و بلد بودن یک موضوع است، به کار بردن و عملی کردن دانسته ها موضوعی دیگر. بدون استفاده از ابزار این کار میسر نمی باشد. پس سعی کنید همیشه یک جعبه ی ابزار ساده به همراه داشته باشید.

 

هایپرتایرثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.