تایرهای چهارفصل
تایرهای چهارفصل

در یک نگاه، لاستیک ها همه مثل هم به نظر میرسند، اما همانطور که آزمون های ما نشان می دهد، لاستیک (تایر) ها به طورگسترده ای درعملکرد و طول عمر متفاوت باشند. پس چگونه می توان بهترین انتخاب را برای وسیله ی نقیله داشت؟

پاسخ به این سوال بستگی به تعدادی از عوامل، از جمله صدای تولیدی تایر، آب و هوا، فرمان پذیری، طرح آج ، قیمت و ... دارد. بسیاری از مصرف کنندگان این همه را در یک تایرمی خواهند، و اساسا این چیزی است که لاستیک های تمام فصول میتوانند پاسخ گوی کامل باشند. جای تعجب نیست که در بازار تایرهای جایگزین، فروش تایرهای تمام فصل، مدلهای تابستان، زمستان وغیره را تحت تأثیر قرار میدهد.

هنگام تصمیم گیری در مورد لاستیک های تمام فصل، گزارش مصرف کنندگان به چندین عامل عملکرد کلیدی اشاره می کند و تأکید بیشتری بر جنبه های مربوط به ایمنی، از جمله ترمز، مقاومت در برابرعبور آب از شیارهای تایر و فرمان پذیری به آنها دارد. فاکتورهایی مانند چسبندگی و ماندگاری آج کمتر مورد توجه قرارمیگیرند. بهترین تایرها باید همه چیز را به خوبی انجام دهند. ما احساس می کنیم که مدل های بهتر توازن خوبی را در برابر آب و هوا، عمر طولانی و سواری آرام و راحت ارائه می کنند. اما هر مصرف کننده ممکن است مجموعه ای از اولویت های خود را داشته باشد که کاملا برای ما ارزشمند است.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0