آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایرهای چهارفصل
تایرهای چهارفصل

در یک نگاه، لاستیک ها همه مثل هم به نظر میرسند، اما همانطور که آزمون های ما نشان می دهد، لاستیک (تایر) ها به طورگسترده ای درعملکرد و طول عمر متفاوت باشند. پس چگونه می توان بهترین انتخاب را برای وسیله ی نقیله داشت؟

پاسخ به این سوال بستگی به تعدادی از عوامل، از جمله صدای تولیدی تایر، آب و هوا، فرمان پذیری، طرح آج ، قیمت و ... دارد. بسیاری از مصرف کنندگان این همه را در یک تایرمی خواهند، و اساسا این چیزی است که لاستیک های تمام فصول میتوانند پاسخ گوی کامل باشند. جای تعجب نیست که در بازار تایرهای جایگزین، فروش تایرهای تمام فصل، مدلهای تابستان، زمستان وغیره را تحت تأثیر قرار میدهد.

هنگام تصمیم گیری در مورد لاستیک های تمام فصل، گزارش مصرف کنندگان به چندین عامل عملکرد کلیدی اشاره می کند و تأکید بیشتری بر جنبه های مربوط به ایمنی، از جمله ترمز، مقاومت در برابرعبور آب از شیارهای تایر و فرمان پذیری به آنها دارد. فاکتورهایی مانند چسبندگی و ماندگاری آج کمتر مورد توجه قرارمیگیرند. بهترین تایرها باید همه چیز را به خوبی انجام دهند. ما احساس می کنیم که مدل های بهتر توازن خوبی را در برابر آب و هوا، عمر طولانی و سواری آرام و راحت ارائه می کنند. اما هر مصرف کننده ممکن است مجموعه ای از اولویت های خود را داشته باشد که کاملا برای ما ارزشمند است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.