آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایرهای چهارفصل
تایرهای چهارفصل

در یک نگاه، لاستیک ها همه مثل هم به نظر میرسند، اما همانطور که آزمون های ما نشان می دهد، لاستیک (تایر) ها به طورگسترده ای درعملکرد و طول عمر متفاوت باشند. پس چگونه می توان بهترین انتخاب را برای وسیله ی نقیله داشت؟

پاسخ به این سوال بستگی به تعدادی از عوامل، از جمله صدای تولیدی تایر، آب و هوا، فرمان پذیری، طرح آج ، قیمت و ... دارد. بسیاری از مصرف کنندگان این همه را در یک تایرمی خواهند، و اساسا این چیزی است که لاستیک های تمام فصول میتوانند پاسخ گوی کامل باشند. جای تعجب نیست که در بازار تایرهای جایگزین، فروش تایرهای تمام فصل، مدلهای تابستان، زمستان وغیره را تحت تأثیر قرار میدهد.

هنگام تصمیم گیری در مورد لاستیک های تمام فصل، گزارش مصرف کنندگان به چندین عامل عملکرد کلیدی اشاره می کند و تأکید بیشتری بر جنبه های مربوط به ایمنی، از جمله ترمز، مقاومت در برابرعبور آب از شیارهای تایر و فرمان پذیری به آنها دارد. فاکتورهایی مانند چسبندگی و ماندگاری آج کمتر مورد توجه قرارمیگیرند. بهترین تایرها باید همه چیز را به خوبی انجام دهند. ما احساس می کنیم که مدل های بهتر توازن خوبی را در برابر آب و هوا، عمر طولانی و سواری آرام و راحت ارائه می کنند. اما هر مصرف کننده ممکن است مجموعه ای از اولویت های خود را داشته باشد که کاملا برای ما ارزشمند است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.