آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


ظرفیت بار لاستیک
حداکثر ظرفیت بار لاستیک برای هر وسیله ی نقلیه متفاوت است. مثلا اگر شما یک ماشین شاسی بلند دارید، اینگونه نیست که هر چقدر که میخواهید بار سفر در آن جای دهید. آگاهی از میزان تحمل بار لاستیک به طور ناخودآگاه فشارهای اضافی را از روی خودرو شما برداشته و باعث بهبود عملکرد شما در رانندگی و در نهایت موجب کاهش مصرف سوخت میشود. برای اطلاع از این شاخص باید به دفترچه ی راهنمای خودرو خود نگاهی داشته باشید.

بار زیاد، مسافت های طولانی و دمای بالای هوا همه ی این عوامل نقش پررنگی را در سفرهای تابستانی ایفا میکنند. پس سعی کنیم از بردن بار اضافی در سفر امتناع کنیم. سبک سفر باشیم این طوری حال لاستیک ماشینمان نیز بهتر است.

برای مطالعه ی جزئیات بیشتر در مورد ظرفیت بار اینجا کلیک کنید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.