آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


آمپر چسباندن
اگر بنا به هر دلیلی آمپر خودرو بالا رفت، اولین کاری که میکنید این است که خودرو را کنار بزنید و متوقف کنید. وقتی آمپر روی H و یا بالا تر از آن قرار گرفت، یعنی خودرو به شما این هشدار را می دهد که اوضاع خراب است. معمولا فکر میکنیم اولین کاری که پس از جوش آوردن خودرو باید انجام دهیم این است که ماشین را خاموش کنیم. اشتباه است! بگذارید ماشین درجا کار کند.سپس با احتیاط و دقت کامل در کاپوت را بالا بزنید. به هیچ عنوان در رادیاتور را باز نکنید. دمای رادیاتور در آن شرایط بسیار بالا است و با باز کردن در رادیاتور آب جوش به بیرون میپاشد که بسیار خطرناک است.

همیشه بطری آب داخل ماشین داشته باشید. به کمکتان می آید. حالا مقداری آب روی رادیاتور بریزید تا دمای آن آرام آرام پایین بیاید. بعد از گذشت چند دقیقه در رادیاتور را با احتیاط باز کنید ودرون مخرن آب بریزید. اگر ضد جوش دارید که چه بهتر، از آن استفاده کنید در غیر این صورت همان آب کافیست.

حالا زمان چک کردن اوضاع است. پشت فرمان برگردید و به داشبورد خودرو نگاه کنید اگر سطح آب رادیاتور کافی بوده و عقربه ی مربوطه از H  فاصله گرفته بود یعنی دمای ماشین پایین آمده و میتوانید با احتیاط دوباره حرکت کنید. در غیر این صورت خودرو را حرکت ندهید و با امداد خودرو تماس بگیرید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.