آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


آمپر چسباندن
اگر بنا به هر دلیلی آمپر خودرو بالا رفت، اولین کاری که میکنید این است که خودرو را کنار بزنید و متوقف کنید. وقتی آمپر روی H و یا بالا تر از آن قرار گرفت، یعنی خودرو به شما این هشدار را می دهد که اوضاع خراب است. معمولا فکر میکنیم اولین کاری که پس از جوش آوردن خودرو باید انجام دهیم این است که ماشین را خاموش کنیم. اشتباه است! بگذارید ماشین درجا کار کند.سپس با احتیاط و دقت کامل در کاپوت را بالا بزنید. به هیچ عنوان در رادیاتور را باز نکنید. دمای رادیاتور در آن شرایط بسیار بالا است و با باز کردن در رادیاتور آب جوش به بیرون میپاشد که بسیار خطرناک است.

همیشه بطری آب داخل ماشین داشته باشید. به کمکتان می آید. حالا مقداری آب روی رادیاتور بریزید تا دمای آن آرام آرام پایین بیاید. بعد از گذشت چند دقیقه در رادیاتور را با احتیاط باز کنید ودرون مخرن آب بریزید. اگر ضد جوش دارید که چه بهتر، از آن استفاده کنید در غیر این صورت همان آب کافیست.

حالا زمان چک کردن اوضاع است. پشت فرمان برگردید و به داشبورد خودرو نگاه کنید اگر سطح آب رادیاتور کافی بوده و عقربه ی مربوطه از H  فاصله گرفته بود یعنی دمای ماشین پایین آمده و میتوانید با احتیاط دوباره حرکت کنید. در غیر این صورت خودرو را حرکت ندهید و با امداد خودرو تماس بگیرید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟


هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟ آیا تا به حال برایتان پیش آمده ، بدون این که به یاد داشته باشید چگونه مسیری را تا مقصد پیموده اید ؟ اگر جواب شما بله است پس شما هیپنوتیزم بزرگراه را تجربه کردید !

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.