آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


معرفی برند نانکن (Nankang)
معرفی برند نانکن (Nankang)

لاستیک نانکن در سال 1959 شروع به فعالیت نمود. این شرکت از قدیمی ترین و معتبرترین تولیدکنندگان لاستیک در کشور تایوان می باشد. نانکن در ابتدا به تولید لاستیک برای وسایل نقلیه داخلی تایوان میپرداخت ولی دیری نپایید که این شرکت به سرعت رشد کرد و فعالیت های خودش را گسترش بخشید. این شرکت دارای گواهینامه Q1 از شرکت FORD  می باشد.

نانکن در سال 2008 خط تولید ECO  خود را راه اندازی کرد. نکته ی آخر اینکه لاستیک های نانکن در بیش از 50 کشور جهان توزیع می شود و به خاطر کیفیت و نوآوری برترشان در این زمینه بسیار موفق بوده اند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.