آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایر‌های جدید بهتر است روی کدام محور نصب شود؟
 

برای عملکرد بهتر و بیشتر خودرو خود توصیه ما این است که تمام تایرهای خود را تعویض کنید.

اگر شما مجبور بودید به جای 4 حلقه تایر تنها 2 حلقه تایر جدید تهیه کنید،ابتدا قبل از هر چیز به سایز و نوع تایر خود توجه کنید که مشابه تایر‌های قبلی باشد.

     در صورت تعویض تایر‌ها، لاستیک های جدید را حتما روی محور عقب بیاندازید و تایر‌های کارکرده را به محور جلو منتقل کنید

به 3 دلیل همیشه باید تایر جدید را روی محور عقب نصب نمود:

تایرهای با آج عمیق تر برای کنترل بهتر خودرو، ترمزگیری در سطوح مرطوب و تخلیه بیشتر آب از سطح تایر برای جلوگیری از سرخوردن و از دست ندادن تعادل و ثبات ماشین در سطوح خیس روی محور عقب قرار بگیرند.برای اکثر رانندگان حفظ کنترل خودرو در حین سر خوردن و از دست دادن کنترل محور عقب کار آسانی نیست.

1.اگر تایر کارکرده محور جلو باشد هنگام صدمه دیدن تایر بهتر می‌توان ماشین را کنترل کرد و راننده زودتر متوجه آسیب وارده می‌شود ولی اگر تایر عقب آسیب ببیند کنترل روی ماشین بسیار سخت و نشدنی است(تایر جلو زمانی که می‌ترکد نباید ترمز ناگهانی گرفت و برای کنترل بهتر باید به طور یکنواخت سرعت را کم کرده و به حرکت ادامه داد ).

2.هنگام پیچیدن و دور زدن اگر محور عقب بترکد ماشین را بسیار سخت می‌توان کنترل کرد.

3.هنگام ترمزگیری تمام وزن ماشین روی محور جلو بوده و سطح تماس محور عقب با زمین کمتر می‌شود و به طرفین منحرف می‌شود.بنابراین باید لاستیک نو را برای چنگ زنی و چسبندگی بیشتر در محور عقب نصب کرد.

 

قرار گرفتن تایرهای با آج عمیق‌تر در محور جلو تنها باعث کوتاه شدن خط ترمز می‌شود.

 منبع: میشلن  tirebuyer tirerackثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.