آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


چگونه راننده ی خوبی باشیم؟!
1. با برنامه رانندگی کنید: همیشه قبل از حرکت مسیر خود را تعیین کنید تا دچار سردرگمی نشوید.

2 .تمرکز داشته باشید: نگذارید مسائل جانبی تمرکز شما را به هم بزند همواره به روبرو نگاه کنید. آیینه های خودرو را  تنظیم نگه دارید.

3. کمربند ایمنی را ببندید: ثابت شده است که بستن کمربند ایمنی میزان مرگ میر ناشی از تصادفات را تا 50 درصد کاهش میدهد.

4. با سرعت مجاز برانید: رانندگی با سرعت مجاز به راننده کمک میکند تا در صورت برخورد ناگهانی با موانع بتواند کنترل ماشین را در دست داشته باشد.

5. از راهنما استفاده کنید: در صورتی که تصمیم به توقف دارید حتما از فلشر استفاده کنید یا در صورت تغییر جهت از راهنماهای خودرو استفاده بفرمایید.هرگز در وسط تقاطع تغییر مسیر ندهید. به دیگران راه بدهید.به خصوص هنگامی که در ترافیک هستید. هیچ وقت در رسیدن به مقصد عجله نکنید.

6. فاصله ی ایمنی را رعایت کنید: قانون سه ثانیه، راهی ساده برای اطمینان از این نکته است که فاصله خودروی شما با خودروی جلویی مناسب است. یک نقطه ثابت در مسیر خودروی جلویی تان را در نظر بگیرید، مثلاً تابلوی راهنمایی یا یک ساختمان  اگر قبل از اینکه تا سه بشمارید به آن نقطه رسیدید، فاصله شما با ماشین جلویی کمتر از میزان لازم است و باید فاصله تان را بیشتر کنید.

7. ورود ممنوع نروید: اگر اتومبیلی در مسیر درست خودش در حال عبور است و شما اشتباها وارد ورود ممنوع شده اید، چراغ خودرو خودتان را خاموش کنید و از راننده عذرخواهی کنید.  

8. به حق عابرین پیاده احترام بگذارید: خط عابر پیاده بیانگر این پیام است که همیشه حق با عابر است. پس قبل از رسیدن به آن از سرعت خود بکاهید تا عابرین بدون ترس و با ارامش از خیابان عبور کنند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.