آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


آیا به لاستیک(تایر) زمستانی نیاز داریم؟
 

اگر تا به حال خرید لاستیک (تایر) زمستانی را تجربه کرده اید میدانید که این لاستیک ها ارزان نیستند. در وسایل نقلیه ی بزرگ تر به مراتب قیمتشان بالاتر میباشد. بنابراین پاسخ به این سوال که آیا شما نیاز به لاستیک (تایر) زمستانی دارید یا خیر تا حد زیادی بستگی به نیاز و بودجه ی شما دارد.

علاوه بر این، منطقه ی جغرافیای شما نیز عامل مهمی در انتخاب این نوع لاستیک (تایر) میباشد. برای مثال اگر شما در نواحی سردسیر کشور مانند استان آذربایجان که زمستان های بسیار سردی دارد زندگی میکنید نیازمند استفاده از این نوع لاستیک در فصل سرما هستید. ولی اگر در استان هرمزگان که هوایی گرم دارد زندگی میکنید استفاده از لاستیک های زمستانی لازم نیست.

واضح است که هیچ قنون سختی برای استفاده از لاستیک (تایر) زمستانی وجود ندارد. به هر صورت، هزینه ی اضافی بابت خرید این لاستیک (تایر) کاملا به نیازهای راننده بستگی دارد. بهتر است به لاستیک های برفی یا همان زمستانی به عنوان یک نوع بیمه کردن نگاه کنیم. اکثر اوقات شما به آنها نیازی ندارید ولی در زمانی که به آن احتیاج پیدا کنید از داشتن این لاستیک پشیمان نخواهید شد.

 

هایپر تایر ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟


هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟ آیا تا به حال برایتان پیش آمده ، بدون این که به یاد داشته باشید چگونه مسیری را تا مقصد پیموده اید ؟ اگر جواب شما بله است پس شما هیپنوتیزم بزرگراه را تجربه کردید !

با اجزای و موادی که تایر از آن ساخته می شود ، آشنا شوید.


تایرها حاوی ترکیبات لاستیکی و مواد مختلفی هستند ، تا در مقابل شرایط مختلف جاده ای و آب و هوایی مقاومت خود را حفظ کنند و همچنین انتظار می رود تایرها با حفظ عملکرد اساسی و ویژگی های ایمنی ، هزاران کیلومتر مسیر را طی کنند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.