آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


سیستم تعلیق خودرو
وظیفه ی سیستم تعلیق خودرو به حداکثر رسانیدن اصطحکاک بین لاستیک (تایر) و سطح جاده است. اگر جاده ها کاملا صاف بودند نیازی به سیستم تعلیق نبود. ولی جاده ها همیشه صاف نیستند. حتی جاده هایی که تازه آسفالت شده اند نیز ناهمواری دارند. این ناصافی ها به چرخ فشار می آورد. دست انداز جاده ها باعث میشود که چرخ به طور عمودی  به سمت بالا و پایین حرکت کند. یعنی به چرخ خودرو یک شتاب عمودی وارد میشود. تمام انرژی عمودی به شاسی منتقل میشود. در این شرایط، ممکن است چرخها به طور کاملا ارتباط خود را با سطح جاده از دست بدهند. در اینجاست که خودرو به یک سیستم نیازمند میشود تا انرژی چرخ را دریافت کرده تا به بدنه و شاسی این اجازه را بدهد که به راحتی حرکت کنند. گاهی اوقات این سیستم دچار مشکل میشود. از نشانه های بروز مشکل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- کشیدگی فرمان به یک طرف حین رانندگی

- لرزش فرمان در سرعت بالا

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

ادای احترام به خودروBMW با طراحی خودروی برقی 02 reminiscence توسط david obendorfer


david obendorfer طراح شناخته شده است که خودروها را بین گذشته و آینده طراحی می کند ، او درباره طراحی های خود می گوید : من داستان های گذشته را به شکل معاصر بیان می کنم. طراحی خودرو برقی 02 reminiscence اولین پروژه تولید صفر گازهای گلخانه ای می باشد .

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

خودرو شش چرخ سایبرتک تسلا برای مریخ نوردان


بعد از ارسال موفق دو فضا نورد ناسا به استگاه فضایی بین المللی توسط spacex ، ممکن است مجددا همکاری مشترکی بین ایلان ماسک (کارآفرین حوزه تکنولوژی ) و ناسا در رابطه با خودرو برقی تسلا شکل بگیرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.