آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


سیستم تعلیق خودرو
وظیفه ی سیستم تعلیق خودرو به حداکثر رسانیدن اصطحکاک بین لاستیک (تایر) و سطح جاده است. اگر جاده ها کاملا صاف بودند نیازی به سیستم تعلیق نبود. ولی جاده ها همیشه صاف نیستند. حتی جاده هایی که تازه آسفالت شده اند نیز ناهمواری دارند. این ناصافی ها به چرخ فشار می آورد. دست انداز جاده ها باعث میشود که چرخ به طور عمودی  به سمت بالا و پایین حرکت کند. یعنی به چرخ خودرو یک شتاب عمودی وارد میشود. تمام انرژی عمودی به شاسی منتقل میشود. در این شرایط، ممکن است چرخها به طور کاملا ارتباط خود را با سطح جاده از دست بدهند. در اینجاست که خودرو به یک سیستم نیازمند میشود تا انرژی چرخ را دریافت کرده تا به بدنه و شاسی این اجازه را بدهد که به راحتی حرکت کنند. گاهی اوقات این سیستم دچار مشکل میشود. از نشانه های بروز مشکل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- کشیدگی فرمان به یک طرف حین رانندگی

- لرزش فرمان در سرعت بالا

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.