آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


همه چیز در مورد بالانس تایر
به زبان خیلی ساده بالانس تایر یعنی ایجاد توازن در چرخ ها. وقتی تایر روی رینگ نصب می شود، توزیع وزن تایرورینگ یکسان نخواهد بود. چرخ نامتوازن چرخی است که یک طرفش سنگین تروطرف دیگرش سبک تر می باشد. از علائم اصلی بالانس نبودن چرخ ها میتوان به لرزش فرمان و به طور کلی لرزش خودرو اشاره کرد. بالانس لاستیک این تغییرات وزنی ایجاد شده را رفع میکند و وزن هر چهار چرخ را به حالت توازن می رساند.

امروزه بالانس چرخ ها به شیوه های مدرن و با دستگاه های به روز دنیا انجام میشود. خوشبختانه هایپرتایر نیز مجهز به دستگاه بالانس کامپیوتری می باشد. اگر تمایل دارید در مورد دستگاه های بالانس بیشتر بدانید میتوانید سری به این مقاله ی ما بزنید.

شاید برای شما سوال شود که چه زمانی چرخها نیاز به بالانس دارند؟!

در زمان تعویض لاستیک ها و زمانی که لاستیک جدید خریداری میکنید پیشنهاد می شود که حتما بالانس انجام شود. پس هیچگاه لرزش های خودرو را نادیده نگیرید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

هر آنچه که باید درباره فیلتر سوخت ( بنزین ) بدانید !


برای عملکرد مناسب خودرو و موتور نگهداری و سرویس قطعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . برخلاف اکثر قطعات اساسی مانند : لاستیک ها ، گیربکس ، و ... حتماً نام فیلتر سوخت را نشنیده اید ! و فکر می کنید تعمیر و نگهداری آن در اولویت های نگهداری از خودرو نیست !

چرا تایرها را جا به جا کنیم ؟


چرخش لاستیک ها که با الگوهای خاص از جلو به عقب و یا از یک طرف به طرف دیگر تغییر مکان می دهد ، یک عنصر مهم در نگهداری و ایمنی تایر است . در این مقاله به طور دقیق این عملکرد را برای طول عمر لاستیک ها بررسی می کنیم .

آیا خودرو شما برای زمستان آماده است؟


همیشه در فصل سرما و زمستان درصد خرابی خودروها افزایش چشمگیری پیدا می کند . سعی کنید پیش از شروع فصل سرما باتری ، موتور ، سیستم انتقال قدرت ، خطوط ترمز ، فیلترهای هوا و سیستم خنک کننده و گرم کننده را چک کنید

همه آنچه شما باید درباره تعمیر و نگهداری برف پاک کن در زمستان بدانید


برای داشتن یک رانندگی ایمن ، این نکته بسیار مهم است که در همه شرایط آب و هوایی بتوانید دید خوب و واضحی داشته باشید . برف پاک کن خودرو یکی از تجهیزات بسیار مفید ، مهم و ارزان قیمت می باشد که به طرز شگفت انگیزی در تمیز نگه داشتن شیشه جلو و دید شما کمک می کند .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.