آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


چرا در خودرو های جدید لاستیک(تایر) زاپاس از لاستیک(تایر) معمولی کوچک تر است؟
 

 

همانطور که میدانیم، در خودرو های جدید لاستیک (تایر) زاپاس از چهار لاستیک (تایر) اصلی خودرو کوچک تر میباشد. علت اصلی آن هم استفاده ی کوتاه مدت و موقت از آن است. در اینجا به تفاوت های اصلی زاپاس و لاستیک(تایر) اصلی اشاره میکنیم:

1.لاستیک(تایر) زاپاس دارای ارتفاع و عرض کمتری است

لاستیک (تایر) زاپاس خودرو به طور معمول از لاستیک (تایر) های دیگر خودرو کوچک تر است. در واقع نیم اینچ تا دو اینچ تفاوت در قطر و عرض لاستیک (تایر) زاپاس با لاستیک (تایر)  اصلی وجود دارد که همین امر باعث کوچک تر به نظر رسیدن زاپاس میشود.

2.چرخ و رینگ زاپاس سبک تر است

ساختار رینگ لاستیک (تایر) زاپاس از اهمیت کمتری برخوردار است. به نحوی که برای ساختن آن از فولاد سبک تری استفاده میشود. سبک بودن وزن لاستیک (تایر) زاپاس کار نصب را نیز راحت تر میکند.

3.عمق آج لاستیک(تایر) زاپاس کم میباشد

لاستیک (تایر) های زاپاس برای شرایط اضطراری ساخته شده اند. عمق آج آن کم میباشد پس قدرت سایش و چسبندگی نیز به مراتب کم است. میتوان نتیجه گرفت که لاستیک (تایر) زاپاس خودرو، تنها تا رسیدن به یک مسیر امن با ما همراه است و کاربردی کاملا موقتی دارد. در واقع این لاستیک (تایر) ها برای استفاده ی طولانی مدت طراحی نشده اند. شما با لاستیک (تایر) زاپاس خودروی خود میتوانید از 80 تا 110 کیلومتر مسافت را طی کنید. همین مقدار مسافت کافیست تا شما به اولین تعمیرگاه یا فروشگاه لاستیک (تایر) جهت تعویض لاستیک (تایر) خود برسید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.