آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


میشلن برترین برند تولید کننده تایر در سال 2018
میشلن برترین برند تولید کننده تایر در سال 2018

طبق گزارش Brand Finance، تولید کننده تایرهای فرانسوی میشلن جایگاه رتبه یک را از شرکت بریجستون گرفته و از آن خود کردند و تبدیل به با ارزش ترین برند سال 2018 شدند.

ارزش این برند فرانسوی با افزایش 30% به 7.9 بیلیارد دلار رسید.

 

میشلن برترین برند تولید کننده تایر در سال 2018

طبق گزارش Brand Finance، تایر میشلن نه تنها با ارزش ترین برند می باشد بلکه قویترین برند نیز به شمار می رود و توانسته از شاخص BSI (Brand Strength Index)، میزان 86.9 از 100 را به خود اختصاص دهد و تنها دارنده درجه AAA را به ارمغان بیاورد.


میشلن برترین برند تولید کننده تایر در سال 2018

برند میشلن با کمک به پایداری و ابتکارات تکنولوژی باعث تقویت نام تجاری خود شد. نمونه ای از این ابتکارات تکنولوژی که در سال گذشته نیز معرفی شد را میتوان به تایر مفهومی سه بعدی که می تواند با شرایط جاده سازگار باشد و هرگز نیاز به جایگزینی ندارد اشاره کرد.

تایرهای میشلن با برنده شدن در مسابقات اتومبیل رانی" Le Mans 24 Hours " و " فرمول E " عمل کرد خوب خود را نشان داده که این مورد تبدیل به یک مکان مطلوب برای نمایش تکنولوژی برای تولید کنندگان خودرو پیشرو است.

میشلین فروش مستقیم لاستیک را به مشتریان از طریق خرده فروشی ها و اینترنت آغاز کرده است. این حرکت به ایجاد یک رابطه نام تجاری کمک می کند و شرکت را قادر به جمع آوری اطلاعات ارزشمندی می کند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.