آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


میشلن برترین برند تولید کننده تایر در سال 2018
میشلن برترین برند تولید کننده تایر در سال 2018

طبق گزارش Brand Finance، تولید کننده تایرهای فرانسوی میشلن جایگاه رتبه یک را از شرکت بریجستون گرفته و از آن خود کردند و تبدیل به با ارزش ترین برند سال 2018 شدند.

ارزش این برند فرانسوی با افزایش 30% به 7.9 بیلیارد دلار رسید.

 

میشلن برترین برند تولید کننده تایر در سال 2018

طبق گزارش Brand Finance، تایر میشلن نه تنها با ارزش ترین برند می باشد بلکه قویترین برند نیز به شمار می رود و توانسته از شاخص BSI (Brand Strength Index)، میزان 86.9 از 100 را به خود اختصاص دهد و تنها دارنده درجه AAA را به ارمغان بیاورد.


میشلن برترین برند تولید کننده تایر در سال 2018

برند میشلن با کمک به پایداری و ابتکارات تکنولوژی باعث تقویت نام تجاری خود شد. نمونه ای از این ابتکارات تکنولوژی که در سال گذشته نیز معرفی شد را میتوان به تایر مفهومی سه بعدی که می تواند با شرایط جاده سازگار باشد و هرگز نیاز به جایگزینی ندارد اشاره کرد.

تایرهای میشلن با برنده شدن در مسابقات اتومبیل رانی" Le Mans 24 Hours " و " فرمول E " عمل کرد خوب خود را نشان داده که این مورد تبدیل به یک مکان مطلوب برای نمایش تکنولوژی برای تولید کنندگان خودرو پیشرو است.

میشلین فروش مستقیم لاستیک را به مشتریان از طریق خرده فروشی ها و اینترنت آغاز کرده است. این حرکت به ایجاد یک رابطه نام تجاری کمک می کند و شرکت را قادر به جمع آوری اطلاعات ارزشمندی می کند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.