آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


پارک ماجراجویی میشلن ۱۰ ساله شد
در ۲۳ ژانویه ۲۰۱۹ میشلن دهمین سالگرد این پارک را جشن گرفت. هدف از بازی و سرگرمی در این پارک دستیابی به تاریخچه شکل گیری میشلن است. این پارک نمادین فضایی برای جستجو، هیجان و ایجاد دید تازه‌ نسبت به میشلن است. در این مجموعه تفریح، کسب تجربه‌های جذاب، گشت و گذار در فروشگاه‌های کوچک و نمایش نوآوری‌های جدید تایر صورت می پذیرد.

بازدید از پارک میشلن مانند یک مسافرت کامل است. تجربه حضور با خانواده در این پارک ترکیبی از حماسه و داستان‌های هیجان‌انگیز است که همین موارد عاملی برای کسب موفقیت است. بیش از ۷۵۰۰۰۰ بازدید کننده از ۹۶ کشور دنیا برای بازدید می‌آیند تا با ۱۳۰ سال تاریخ میشلن آشنا شوند.

پارک میشلن در سال ۲۰۰۹ افتتاح شد و برای بازدید عموم به نمایش در آمد. در جشن‌ها مواردی جالب از میشلن به نمایش در می‌آید مانند اولین پوستری که میشلن چاپ کرده است، تکنولوژی اولین لاستیکی که میشلن تولید کرده است، طراحی و آزمایش لاستیکی که در سال ۱۹۷۰ انجام شده است و این موارد تا به امروز که میشلن لاستیک‌های خاص و لاکچری تولید می‌کند به نمایش درمی‌آیند.

کمپانی میشلن فعالیت این پارک را ادامه می‌دهد و کار برجسته‌‌ای که برای دوستداران و دنبال کنندگانش انجام می‌دهد تا بتوانند دستاوردهای جدید و قدیم آن را دنبال کنند و مخاطبان بسیاری نیز از سطح دنیا برای آشنایی با این برند جذب شوند. این برند در این جشن ده ساله برای مخاطبان سرگرمی‌هایی جدید تدارک دیده است و عکاسان مشهور دینگو نیز از این مراسم تصویربرداری می‌کنند.

پارک تفریحی میشلن

۲۰۰۰ متر مربع مساحت پارک
۱۳۰ سال تاریخ کمپانی
بیش از ۱۰۰۰ وسیله موروثی برای نمایش
قابلیت برگزاری مراسم‌ها به ۴ زبان فرانسه، انگلیسی، آلمانی و اسپانیایی
بیش از ۷۵۰۰۰۰ بازدید کننده از مجموعه از سال ۲۰۰۹ از ۹۶ کشور دنیا
بیش از ۱۰۰۰ تور بازدید از پارک میشلن
ایجاد سه بار تغییرات در پارک در مدت ده سال
تنها نمونه موجود در اروپا
پیشنهاد ۵ نمونه متفاوت از بازدیدثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.