آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک کره ای
لاستیک کره ای

بهترین لاستیک های کره ای:

هانکوک

هانکوک در دسته ی لاستیک های خارجی با کیفیت قراردارد.این لاستیک لاستیکی خوب، ایمن و راحت در رانندگی می باشد. کارخانه ی هانکوک در کره ی جنوبی واقع شده وهفتمین کارخانه ی بزرگ دنیا به حساب می آید. از ویژگی های اصلی این تایر میتوان به نرمی، ترمزگیری مناسب و مصرف سوخت پایین اشاره کرد.

همچنین برای آشنایی بیشتر با طرح گلهای این لاستیک میتوانید اینجا کلیک کنید.

نکسن

نکسن در سال 1942 فعالیت خود را در کره ی جنوبی آغاز کرد. نکسن دارای یکی از کامل ترین و بهترین گارانتی در دنیا می باشد. نکسن تعهد خود به مشتریان را لذت بردن از سواری، راحتی حین رانندگی وایمن رسیدن به مقصد می داند. این برند در طراحی لاستیک های خود دارای نوآوریست و از تکنولوژی های جدید استفاده می کند. همینطور لاستیک های نکسن مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان خودرو قرار میگیرد.

کومهو

این کارخانه ی تولید تایر از سال 1960 شروع به فعالیت نمود. این برند دارای 8 کارخانه در سراسر جهان است. کومهو در ابتدا با نام سامیانگ آغاز به تولید کرد و بعدها به نامی که امروز آن را میشناسیم تغییر نام داد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

ادای احترام به خودروBMW با طراحی خودروی برقی 02 reminiscence توسط david obendorfer


david obendorfer طراح شناخته شده است که خودروها را بین گذشته و آینده طراحی می کند ، او درباره طراحی های خود می گوید : من داستان های گذشته را به شکل معاصر بیان می کنم. طراحی خودرو برقی 02 reminiscence اولین پروژه تولید صفر گازهای گلخانه ای می باشد .

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

خودرو شش چرخ سایبرتک تسلا برای مریخ نوردان


بعد از ارسال موفق دو فضا نورد ناسا به استگاه فضایی بین المللی توسط spacex ، ممکن است مجددا همکاری مشترکی بین ایلان ماسک (کارآفرین حوزه تکنولوژی ) و ناسا در رابطه با خودرو برقی تسلا شکل بگیرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.