آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک کره ای
لاستیک کره ای

بهترین لاستیک های کره ای:

هانکوک

هانکوک در دسته ی لاستیک های خارجی با کیفیت قراردارد.این لاستیک لاستیکی خوب، ایمن و راحت در رانندگی می باشد. کارخانه ی هانکوک در کره ی جنوبی واقع شده وهفتمین کارخانه ی بزرگ دنیا به حساب می آید. از ویژگی های اصلی این تایر میتوان به نرمی، ترمزگیری مناسب و مصرف سوخت پایین اشاره کرد.

همچنین برای آشنایی بیشتر با طرح گلهای این لاستیک میتوانید اینجا کلیک کنید.

نکسن

نکسن در سال 1942 فعالیت خود را در کره ی جنوبی آغاز کرد. نکسن دارای یکی از کامل ترین و بهترین گارانتی در دنیا می باشد. نکسن تعهد خود به مشتریان را لذت بردن از سواری، راحتی حین رانندگی وایمن رسیدن به مقصد می داند. این برند در طراحی لاستیک های خود دارای نوآوریست و از تکنولوژی های جدید استفاده می کند. همینطور لاستیک های نکسن مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان خودرو قرار میگیرد.

کومهو

این کارخانه ی تولید تایر از سال 1960 شروع به فعالیت نمود. این برند دارای 8 کارخانه در سراسر جهان است. کومهو در ابتدا با نام سامیانگ آغاز به تولید کرد و بعدها به نامی که امروز آن را میشناسیم تغییر نام داد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.