فلسفه ی جا به جایی چرخشی تایرها
فلسفه ی جا به جایی چرخشی تایرها

 

مقصود اصلی از این کار افزایش طول عمر لاستیک و ایجاد تعادل بین لاستیک ها است. در حقیقت این کار باعث میشود تا هر چهار لاستیک شما به یک اندازه ساییدگی داشته باشند و در نهایت به طور همزمان عمر مفید خود را از دست بدهند. آج لاستیک های شما بعد از مدتی از بین میرود پس برای این که در یک زمان این اتفاق بیافتد بهتر است که چرخش لاستیک هارا به طور مستمر داشته باشیم.

انجام این جا به جایی چرخشی مزایای بسیاری دارد.اول اینکه باعث بهبود عملکرد راننده میشود. مزیت دوم اینکه سبب فرمان پذیری نرم تر و راحت تر خودرو میشود و در نهایت میشود گفت که باعث افزایش طول عمر لاستیک ها خواهد شد.

وقتی شما برای انجام این کار به مکانیک مراجعه میکنید، لاستیک های ماشینتان را یک سرویس کامل نیزکرده اید. چراکه در فرایند انجام این کار اگر لاستیک ها مشکل فشارباد، آسیب دیدگی و یا هر ایراد دیگری داشته باشند مشخص میشود.

معمولا از لاستیک های محور جلو در مقایسه با محور عقب کار بیشتری کشیده می شود. پس لاستیک های محور جلو زودتر ساییده میشوند. بنابراین باید بیشتر به این جا به جایی دقت کنیم ومستمرا این کار را انجام دهیم. توصیه مشود که هر ده هزار تا  پانزده هزار کیلومتر این کار انجام شود.

برای انجام این کار 5 الگوی اصلی وجود دارد. برای مشاهده ی این الگو ها اینجا کلیک کنید


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0