آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


فلسفه ی جا به جایی چرخشی تایرها
فلسفه ی جا به جایی چرخشی تایرها

 

مقصود اصلی از این کار افزایش طول عمر لاستیک و ایجاد تعادل بین لاستیک ها است. در حقیقت این کار باعث میشود تا هر چهار لاستیک شما به یک اندازه ساییدگی داشته باشند و در نهایت به طور همزمان عمر مفید خود را از دست بدهند. آج لاستیک های شما بعد از مدتی از بین میرود پس برای این که در یک زمان این اتفاق بیافتد بهتر است که چرخش لاستیک هارا به طور مستمر داشته باشیم.

انجام این جا به جایی چرخشی مزایای بسیاری دارد.اول اینکه باعث بهبود عملکرد راننده میشود. مزیت دوم اینکه سبب فرمان پذیری نرم تر و راحت تر خودرو میشود و در نهایت میشود گفت که باعث افزایش طول عمر لاستیک ها خواهد شد.

وقتی شما برای انجام این کار به مکانیک مراجعه میکنید، لاستیک های ماشینتان را یک سرویس کامل نیزکرده اید. چراکه در فرایند انجام این کار اگر لاستیک ها مشکل فشارباد، آسیب دیدگی و یا هر ایراد دیگری داشته باشند مشخص میشود.

معمولا از لاستیک های محور جلو در مقایسه با محور عقب کار بیشتری کشیده می شود. پس لاستیک های محور جلو زودتر ساییده میشوند. بنابراین باید بیشتر به این جا به جایی دقت کنیم ومستمرا این کار را انجام دهیم. توصیه مشود که هر ده هزار تا  پانزده هزار کیلومتر این کار انجام شود.

برای انجام این کار 5 الگوی اصلی وجود دارد. برای مشاهده ی این الگو ها اینجا کلیک کنیدثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟


هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟ آیا تا به حال برایتان پیش آمده ، بدون این که به یاد داشته باشید چگونه مسیری را تا مقصد پیموده اید ؟ اگر جواب شما بله است پس شما هیپنوتیزم بزرگراه را تجربه کردید !

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.