چرا نکسن؟!
این برند دارای یکی از بهترین خدمات وارانتی و گارانتی برای خریداران لاستیک میباشد. به منظور کسب رضایت مشتریان و دادن اطمینان به آنها نکسن، سعی در ارائه ی بهترین خدمات پس از فروش به مشتری دارد. نکسن بر این عقیده است که مصرف کننده نباید هیچ نگرانی ای نسبت به خرید خود داشته باشد و همچنین تضمین میکند که مسافران و رانندگان سواری ای نرم و آرام و لذت بخشی را تجربه خواهند کرد.

در ایران شرکت ستاره ی نیک دماوند نمایندگی رسمی برند نکسن میباشد. این شرکت به عنوان انجمن واردکنندگان لاستیک خودرو ایران ثبت شده بشماره 37855 مورخ 1394/11/20 به شناسه ملی 14005606914 به منظور ساماندهی امور مربوط به لاستیک تاسیس گردید.

از دیگر ویژگی های بارز این برند استفاده از فناوری نوآورانه در طراحی و ساخت لاستیک ها میباشد. نکسن برای نخستین بار لاستیک های وی شکل کره ای را به بازار عرضه کرد. این برند هچنین مورد اطمینان و اعتماد خودروسازان میباشد. میتوان گفت راحتی سواری و عملکرد خودرو مستقیما به رضایت مشتری از خود خودرو بستگی دارد. به همین علت است که برخی خودروسازان از نکسن به عنوان لاستیک فابریک یا همان  OE  استفاده میکنند. در واقع نکسن به این نتیجه دست یافته است که هنگامی که رانندگان و مصرف کنندگان از لاستیک ماشین خود راضی باشند از خود خودرو نیز رضایت خواهند داشت.

نکسن همچنین جوایز بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. در سال 2014 این شرکت برنده ی جایزه ی IDEA، جایزه ی G-mark در سال 2013  و IF Design  در سال 2011 شده است.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0