آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


خطرات بالارفتن سن تایر
تحقیقات نشان می دهد که هر چه سن لاستیک بالاتر رود تایر فرسوده تر و غیرقابل استفاده می شود.کائوچوی استفاده شده در تولید تایر بعد از مدتی قابلیت چسبندگی و کششی خود را از دست داده و به تدریج خشک و سفت میشود. همین خشک شدن و تغییراتی که در طول زمان باعث فرسوده شدن تایر میشود باعث به وجود آمدن ترک هایی روی سطح تایر یا حتی داخل تایر میشود.

اب و هوا و شرایط اقلیمی نیز روی عمر مفید تایر اثرگذار است. معمولا لاستیک ها در آب و هوای گرمسیری آسیب پذیرترهستند. به طور کلی گرما و رطووبت بیش از حد روی لاستیک اثر منفی دارد.

بسیاری از متخصصان صنعت لاستیک سازی طول عمر لاستیک را 5 سال و در شرایط خوش بینانه 6 سال تخمین زده اند. البته باید این نکته را در نظر داشته باشیم که نحوه ی استفاده از و نوع کاربری رانندگان از خودرو و لاستیک آن نیز نقش بسیار پررنگی در میزان طول عمر آن دارد. راننده ای که بی احتیاط رانندگی میکند و اصول اولیه مراقبت از لاستیک ها را رعایت نمیکند نباید توقع داشته باشد تا لاستیک های خودوئش طولانی عمر کنند. پس اگر میخواهیم رانندگی ای ایمن و بی استرسی داشته باشیم باید به تایر های خودرو خود نیز توجه کنیم چراکه بدون وجود آنها عملا خودرو حرکتی نخواهد داشت.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.