آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کیفیت یکنواخت تایر
 کیفیت یکنواخت تایر

موضوع برآورد کارخانه تولیدی در مورد دوام تایر بر اساس ازمایشات انجام شده است نه در شرایط واقعی مربوط به موضوع این مقاله میباشد. برای برآورد اینکه تایرها چقدر دوام دارند باید نگاهی به رتبه بندی کیفیت یکنواخت تایر یا UTQG انداخت.

UTQG سیستم لیبل گذاری وزارت حمل و نقل ایالات متحده برای پوشش اج تایر، مقاومت نسبت به دما و انقباض هر نوع تایر است. یک تایر باUTQG 300 پیش بینی شده است که سه برابر طولانی تر از یک تایر با UTQG 100 دوام دارد. مقیاس A تا C برای رتبه بندی درجه حرارت و مقیاس AA تا C برای رتبه بندی انقباض و کشش استفاده می شود. علاوه بر این UTQG به مقایسه داوم تایر در یک برند واحد کمک می کندو سیستم رتبه بندی به طرق مختلف بین برندهای مختلف قابل تفسیر است. ازین جهت استفاده از UTQG بین دو برند مختف خیلی کاربردی نیست. اگر شما یک تایر تمام فصل بخرید میتوانید انتظار داشته باشید که چند سال در شرایط رانندگی نرمال دوام داشته باشد و حتی بیشتر که بستگی به شرایط مسیر و جاده، چطور رانندگی کردن و نوع تایر خریداری شده دارد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.