آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


ویژگی لاستیک(تایر) ماشین مسابقات فرمول یک
لاستیک (تایر) درماشین مسابقات فرمول یک از اجزا و قطعات اصلی است. این نوع از لاستیک (تایر) ساختاری قانونمند و اصولی دارد. در واقع برای تولید این لاستیک (تایر) ها قوانین به خصوصی وجود دارد. طبق اصول ساختاری لاستیک های مسابقه، این لاستیک (تایر) ها دارای 4 شیار طولی روی لاستیک (تایر) میباشند که عمق هر شیار آن 2.5 میلیمتراست. این  شیارها موجب افزایش کنترل در سرعت بالا میشوند.

لاستیک ماشین های فرمول یک نرم هستند و علت آن هم ترکیباتی ست که از آنها در تولید این نوع لاستیک (تایر) استفاده شده است. ترکیبات اصلی آن کربن، گوگرد و کائوچوی طبیعی میباشد که هر چه میزان کائوچوی آن بیشتر باشد لاستیک (تایر) نرم تر میشود. این لاستیک (تایر) ها به گونه ای طراحی شده اند که قادرند حداکثر 300 کیلومتر مسافت را بپیمایند.

لاستیک(تایر) های فرمول یک از نیتروژن پر میشوند. طول عمر این لاستیک ها به علت کار سختی که از انها کشیده میشود کوتاه است. لاستیک (تایر) مسابقات فرمول یک ترکیبی شبیه به لاستیک (تایر) هواپیما دارد. این به این معناست که این لاستیک (تایر) ها توانایی تحمل بار سنگین را دارند. هرکدام از آن ها توانایی تحمل ۳ تن بار عمودی و ۴ تن بار افقی را دارند.

از عمده تولیدکنندگان اصلی این صنعت میتوان در درجه ی اول به پیرلی اشاره کرد. از دیگر برندهای تولیدکننده ی لاستیک (تایر) مسابقات فرمول یک میتوان به میشلن، کانتیننتال وبریجستون نیز اشاره کرد.

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.