آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


ویژگی لاستیک(تایر) ماشین مسابقات فرمول یک
لاستیک (تایر) درماشین مسابقات فرمول یک از اجزا و قطعات اصلی است. این نوع از لاستیک (تایر) ساختاری قانونمند و اصولی دارد. در واقع برای تولید این لاستیک (تایر) ها قوانین به خصوصی وجود دارد. طبق اصول ساختاری لاستیک های مسابقه، این لاستیک (تایر) ها دارای 4 شیار طولی روی لاستیک (تایر) میباشند که عمق هر شیار آن 2.5 میلیمتراست. این  شیارها موجب افزایش کنترل در سرعت بالا میشوند.

لاستیک ماشین های فرمول یک نرم هستند و علت آن هم ترکیباتی ست که از آنها در تولید این نوع لاستیک (تایر) استفاده شده است. ترکیبات اصلی آن کربن، گوگرد و کائوچوی طبیعی میباشد که هر چه میزان کائوچوی آن بیشتر باشد لاستیک (تایر) نرم تر میشود. این لاستیک (تایر) ها به گونه ای طراحی شده اند که قادرند حداکثر 300 کیلومتر مسافت را بپیمایند.

لاستیک(تایر) های فرمول یک از نیتروژن پر میشوند. طول عمر این لاستیک ها به علت کار سختی که از انها کشیده میشود کوتاه است. لاستیک (تایر) مسابقات فرمول یک ترکیبی شبیه به لاستیک (تایر) هواپیما دارد. این به این معناست که این لاستیک (تایر) ها توانایی تحمل بار سنگین را دارند. هرکدام از آن ها توانایی تحمل ۳ تن بار عمودی و ۴ تن بار افقی را دارند.

از عمده تولیدکنندگان اصلی این صنعت میتوان در درجه ی اول به پیرلی اشاره کرد. از دیگر برندهای تولیدکننده ی لاستیک (تایر) مسابقات فرمول یک میتوان به میشلن، کانتیننتال وبریجستون نیز اشاره کرد.

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.