آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایر های استفاده شده چقدر امنیت دارند؟
تایر های استفاده شده چقدر امنیت دارند

اولین و مهمترین عامل سن تایر است. به عنوان مثال اگر تایر 2 ساله ای را میخواهید خریداری کنید با بررسی مواردی مثل نوع ومیزان استفاده کاربر قبلی، عمق آج لاستیک و اطمینان از سالم بودن آن میتوانید اقدام کنید. ولی اگر از عمر استفاده تایر 5 سال یا بیشتر میگذرد آن لاستیک فرسوده بوده وعملا کاربردی ندارد. در نظر داشته باشید چنانچه تایر نو از ابتدا در شرایط صحیح انبار و نگهداری شود مؤلفه های ارزیابی زمانی آن متفاوت است و با اطمینان خاطر تا چند سال پس از تاریخ تولید قابل استفاده است.

همانطور که گفتیم بررسی آج لاستیک در لاستیک های استفاده شده اهمیت دوچندان می یابد. اندازه ی عمق آج لاستیک در بهترین حالت 6 میلیمتر و در بدترین حالت 6/1 میلیمترمی باشد. میزان آسیب دیدگی لاستیک هم از مواردیست که در تضمین امنیت شما و سرنشینان اثرگذار است. و درنهایت تمامی این موارد و تعیین میزان امنیت یک تایر استفاده شده به نوع برخورد و نگهداری راننده ی استفاده کننده دارد.

در هر صورت انتخاب و خرید تایری نو ولی ارزان در صورتیکه که از استانداردهای تولید برخوردار باشد راه حلی مطمئن تر نسبت به خرید تایر دست دوم و فرسوده محسوب می شود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تایر هانکوک بر روی خودرو جدید مینی کوپر


هانکوک ، تایر Ventus S1 Evo Z جدید خود را به زودی با عملکرد فوق العاده فوق العاده بالا ( UUHP ) ارائه خواهد داد .

رونمایی هانکوک از تایر لافن G FIT 4S


سازنده ی تایر هانکوک از اضافه شدن تایر جدید تمام فصل برای خودروهای سواری و شاسی بلند های کوچک و متوسط به سبد محصولات تجاری برند زیر مجموعه خود با نام G FIT 4S لافن خبر می دهد.

میشلن خط تولید لاستیک "سازگار با محیط زیست" را در اروپا راه اندازی کرد


میشلن از لاستیک سازگار با محیط زیست خود که e-Primacy نامیده می شود رونمایی کرد و قصد دارد این محصول را بزودی به بازار عرضه کند.

فیات از خودرو تمام برقی جدید 500 خود رونمایی کرد


در تاریخ 4 مارس 2020 ، فیات تولید کننده خودروی ایتالیایی ، اعلام کرد که مدل cinquecento خود را به دنیای برقی می برد ، این شرکت پیش از این 500 la prima cabrio رونمایی کرده بود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.