آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایر های استفاده شده چقدر امنیت دارند؟
تایر های استفاده شده چقدر امنیت دارند

اولین و مهمترین عامل سن تایر است. به عنوان مثال اگر تایر 2 ساله ای را میخواهید خریداری کنید با بررسی مواردی مثل نوع ومیزان استفاده کاربر قبلی، عمق آج لاستیک و اطمینان از سالم بودن آن میتوانید اقدام کنید. ولی اگر از عمر استفاده تایر 5 سال یا بیشتر میگذرد آن لاستیک فرسوده بوده وعملا کاربردی ندارد. در نظر داشته باشید چنانچه تایر نو از ابتدا در شرایط صحیح انبار و نگهداری شود مؤلفه های ارزیابی زمانی آن متفاوت است و با اطمینان خاطر تا چند سال پس از تاریخ تولید قابل استفاده است.

همانطور که گفتیم بررسی آج لاستیک در لاستیک های استفاده شده اهمیت دوچندان می یابد. اندازه ی عمق آج لاستیک در بهترین حالت 6 میلیمتر و در بدترین حالت 6/1 میلیمترمی باشد. میزان آسیب دیدگی لاستیک هم از مواردیست که در تضمین امنیت شما و سرنشینان اثرگذار است. و درنهایت تمامی این موارد و تعیین میزان امنیت یک تایر استفاده شده به نوع برخورد و نگهداری راننده ی استفاده کننده دارد.

در هر صورت انتخاب و خرید تایری نو ولی ارزان در صورتیکه که از استانداردهای تولید برخوردار باشد راه حلی مطمئن تر نسبت به خرید تایر دست دوم و فرسوده محسوب می شود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟


هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟ آیا تا به حال برایتان پیش آمده ، بدون این که به یاد داشته باشید چگونه مسیری را تا مقصد پیموده اید ؟ اگر جواب شما بله است پس شما هیپنوتیزم بزرگراه را تجربه کردید !

با اجزای و موادی که تایر از آن ساخته می شود ، آشنا شوید.


تایرها حاوی ترکیبات لاستیکی و مواد مختلفی هستند ، تا در مقابل شرایط مختلف جاده ای و آب و هوایی مقاومت خود را حفظ کنند و همچنین انتظار می رود تایرها با حفظ عملکرد اساسی و ویژگی های ایمنی ، هزاران کیلومتر مسیر را طی کنند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.