آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


سیستم TPMS چیست؟
 

(TPMS) سیستم مانیتورینگ فشارهوای لاستیک (تایر) میباشد. در واقع (TPMS) یک سیستم الکترونیکی است که راننده را از وضعیت باد درون لاستیک (تایر) مطلع میسازد. هدف اصلی این سیستم آگاه کردن راننده وهمچنین پیش گیری از وقوع حوادث خطرناک میباشد. وقتی ماشین را روشن میکنید، میتوانید این نماد زرد رنگ را در پنل داشبورد مشاهده فرمایید. به طور کلی دو نوع (TPMS) وجود دارد. یکی مستقیم و دیگری غیرمستقیم.

در (TPMS) غیرمستقیم، از سنسورهایی که به طور فیزیکی درگیر لاستیک (تایر) هستند استفاده نمی شود. این سیستم تنها به کمک سرعت چرخش چرخ ها و دیگر سیگنال هایی که در خارج از لاستیک (تایر) قرار داده شده اند و به صورت مستقیم با ترمزهای ABS و EBD در ارتباط هستند، باد لاستیک (تایر) را تخمین و به راننده اعلام می کند.

و اما (TPMS) مستقیم این روزها اغلب خودروها از این نوع سیستم استفاده می کنند. در این نوع، از سنسورهایی استفاده می شود که به صورت فیزیکی و مستقیم درداخل و یا خارج از لاستیک (تایر) نصب شده اند و باد لاستیک (تایر) ها را به صورت مجزا به راننده اعلام می کند. حتی بعضی از این نوع سیستم ها می توانند دمای لاستیک (تایر) ها را نیز گزارش دهند.

 هایپر تایر   هایپر تایرثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.