آپاراتی کیست؟
آپاراتی کیست

هر خودرو بعد از مدتی کارکرد به سرویس های دوره ای احتیاج دارد تا روغن تمیز با روغن کارکرده جایگزین شود و سطح مایعات حیاتی اتومبیل کنترل شده و فیلترها نو شود چرا که بسته به نوع رانندگی و آب و هوا و دما روغن خودرو کیفیت روانکاری خود را از دست می دهد و ممکن است مقدار آن کاهش یابد.

در این بین تنظیم باد لاستیک خودرو و همینطور بازدید و حصول اطمینان از سلامت آن ها نیز اهمیت ویژه ای دارد. با تنظیم بودن  باد لاستیک مقدار مصرف سوخت خودرو کاهش می یابد و فرمان پذیری خودرو نرم ترمی شود. علاوه بر تنظیم باد در یک واحد آپاراتی و در صورت نیازمعمولا پنچر گیری لاستیک ها را نیز انجام می دهند. برای انجام حرفه ای امور مربوط به لاستیک باید از ابزار تخصصی استفاده شود تا سلامت تایر های ارزشمند شما که مستقیما با سلامت سرنشینان خودرو مرتبط است به درستی تضمین شود.

 تیم هایپرتایر برای اولین بار با به کارگیری بروزترین و مجهزترین دستگاه ها و با همکاری تکنسین های کارآزموده کلیه ی عملیات نصب و سایر خدمات مربوط به تایر خودرو را به صورت دقیق و در کمترین زمان انجام میدهد. در واقع دیگر نیازی نیست که وقت خود را درترافیک هدر دهید تا به یک تعمییرگاه یا آپاراتی برسید. با هایپرتایر میتوانید با آسودگی و بدون اتلاف وقت تایر مورد نظر خود را خریداری کنید و در صورت تمایل از خدمات نصب در محل بهره مند شوید.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0