آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کدام برند بهترین لاستیک را تولید میکند؟!
میشلن بهترین لاستیک را تولید میکند

پس از سالها تجزیه تحلیل رفتار مصرف کننده در صنعت تایر و بررسی نتایج نظرسنجی ها میشلن جز برترین برندهای تایرسازی در دنیا شناخته شد. میشلن را میتوان پیشرو در صنعت تایر دانست. مزیت رقابتی میشلن نسبت به رقبایش این است که این شرکت میداند مشتری چه میخواهد، جاده را میشناسد و مطابق با تقاضا و نیاز رانندگان دست به تولید میزند.

رمز موفقیت این برند چیست؟! فناوری و نوآوری. میشلن با ترکیب فناوری و نوآوری توانسته حرف اول را در این صنعت بزند. شما میتوانید تمام ویژگی های خوب و استاندارد یک لاستیک را یک جا در تایرهای میشلن داشته باشید.

این تولیدکننده از بیش از 200 ماده ی اولیه در تولید لاستیک هایش استفاده میکند. لاستیک ها در میشلن تقریبا 40 بار در سال آزمایش میشوند. تمامی کارکنان این مجموعه به طور تخصصی آموزش دیده اند و در راستای چشم اندازهای سازمان مشغول به فعالیت هستند. به طور کلی با استفاده از این تایرها میتوان با خیال راحت و امنیت خاطر به رانندگی ادامه داد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.