آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کدام برند بهترین لاستیک را تولید میکند؟!
میشلن بهترین لاستیک را تولید میکند

پس از سالها تجزیه تحلیل رفتار مصرف کننده در صنعت تایر و بررسی نتایج نظرسنجی ها میشلن جز برترین برندهای تایرسازی در دنیا شناخته شد. میشلن را میتوان پیشرو در صنعت تایر دانست. مزیت رقابتی میشلن نسبت به رقبایش این است که این شرکت میداند مشتری چه میخواهد، جاده را میشناسد و مطابق با تقاضا و نیاز رانندگان دست به تولید میزند.

رمز موفقیت این برند چیست؟! فناوری و نوآوری. میشلن با ترکیب فناوری و نوآوری توانسته حرف اول را در این صنعت بزند. شما میتوانید تمام ویژگی های خوب و استاندارد یک لاستیک را یک جا در تایرهای میشلن داشته باشید.

این تولیدکننده از بیش از 200 ماده ی اولیه در تولید لاستیک هایش استفاده میکند. لاستیک ها در میشلن تقریبا 40 بار در سال آزمایش میشوند. تمامی کارکنان این مجموعه به طور تخصصی آموزش دیده اند و در راستای چشم اندازهای سازمان مشغول به فعالیت هستند. به طور کلی با استفاده از این تایرها میتوان با خیال راحت و امنیت خاطر به رانندگی ادامه داد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.