آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


آیا میدانستید ؟!
دانستنی هایی در مورد تایر

بیش از 250 میلیون تایردرهر سال از بین میرود. در برنامههای بازیافتی اخیر، این لاستیک های فرسوده و غیر قابل استفاده کاربردهای بسیار زیادی دارند. همانطور که در تمامی مقالات بازیافت به آن اشاره کردیم، لاستیک(تایر) بسیار با دوام است و به آسانی قابل بازیافت نمی باشد. اگر بخواهیم آنها را دفن کنیم نیازمند فضایی بسیار وسیع هستیم. پس بهترین کار بازگرداندن آنها به طبیعت می باشد. جالب است که بدانید لاستیک اولین ماشین هایی که تولید میشدند سفید بودند. بعدها با اضافه کردن کربن و مواد دیگر شیمیایی این لاستیک ها اc سفید به سیاه تغییر رنگ دادند. اضافه کردن کربن همچنین به استحکام و قدرت بیشتر این سازه بسیار کمک کرد.

اتومبیلهای جدید که از فن آوری لاستیکهای پنچررو(ران فلت) بهره می برند لاستیک زاپاس ندارند. و در سایر موارد به منظور کاهش وزن کلی خودروها و هم چنین کاهش مصرف سوخت زاپاس با سایز بسیار باریک جایگزین شده است.

لگو (LEGO) بزرگترین تولیدکننده ی لاستیک است. این برند بزرگ سالانه 306 میلیون حلقه ی لاستیک کوچک تولید میکند. و میشلن که از موفق ترین های صنعت لاستیک در دنیا است در حال کار روی پروژه ای به نام ویژن است. در نمایشگاه (Movin On) مونتریال میشلن تایر مفهومی 3 بعدی خود را معرفی کرد. نام این مدل ویژن است. بر خلاف لاستیک های معمولی این لاستیک نیازی به باد کردن ندارد. در این نوع طراحی شما با یک تایر کاملا هوشمند رو به رو هستید. این تایر ها به هیچ عنوان پنچر نمیشوند چراکه بادی درون آنها وجود ندارد که بخواهد این مشکل را به وجود آورد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.