آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


آیا میدانستید ؟!
دانستنی هایی در مورد تایر

بیش از 250 میلیون تایردرهر سال از بین میرود. در برنامههای بازیافتی اخیر، این لاستیک های فرسوده و غیر قابل استفاده کاربردهای بسیار زیادی دارند. همانطور که در تمامی مقالات بازیافت به آن اشاره کردیم، لاستیک(تایر) بسیار با دوام است و به آسانی قابل بازیافت نمی باشد. اگر بخواهیم آنها را دفن کنیم نیازمند فضایی بسیار وسیع هستیم. پس بهترین کار بازگرداندن آنها به طبیعت می باشد. جالب است که بدانید لاستیک اولین ماشین هایی که تولید میشدند سفید بودند. بعدها با اضافه کردن کربن و مواد دیگر شیمیایی این لاستیک ها اc سفید به سیاه تغییر رنگ دادند. اضافه کردن کربن همچنین به استحکام و قدرت بیشتر این سازه بسیار کمک کرد.

اتومبیلهای جدید که از فن آوری لاستیکهای پنچررو(ران فلت) بهره می برند لاستیک زاپاس ندارند. و در سایر موارد به منظور کاهش وزن کلی خودروها و هم چنین کاهش مصرف سوخت زاپاس با سایز بسیار باریک جایگزین شده است.

لگو (LEGO) بزرگترین تولیدکننده ی لاستیک است. این برند بزرگ سالانه 306 میلیون حلقه ی لاستیک کوچک تولید میکند. و میشلن که از موفق ترین های صنعت لاستیک در دنیا است در حال کار روی پروژه ای به نام ویژن است. در نمایشگاه (Movin On) مونتریال میشلن تایر مفهومی 3 بعدی خود را معرفی کرد. نام این مدل ویژن است. بر خلاف لاستیک های معمولی این لاستیک نیازی به باد کردن ندارد. در این نوع طراحی شما با یک تایر کاملا هوشمند رو به رو هستید. این تایر ها به هیچ عنوان پنچر نمیشوند چراکه بادی درون آنها وجود ندارد که بخواهد این مشکل را به وجود آورد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.