آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک (تایر) زاپاس
در 85% مواقع نیازی به استفاده از لاستیک (تایر) یدک، جک و لوازم جانبی آن نمیباشد. در واقع لاستیک (تایر) یدک و لوازم جانبی اش جزئی از ماشین شما به حساب می آیند که شاید هیچ گاه مورد استفاده ی شما قرار نگیرند.

مواد اولیه، هزینه ی نیرو ی کار و از این قبیل هزینه های لاستیک (تایر) خودرو روی ارزش نهایی آن کشیده میشوند در صورتی که شاید شما از آن استفاده نکنید. همانطور که میدانیم این لاستیک (تایر) جاگیرهست. اگر اجباری به وجود لاستیک (تایر) زاپاس نبود، طراحان انعطاف پذیری بیشتری برای استفاده از این فضا داشتند.

با پیشرفت سیستم های خدمات رسانی جاده ای استفاده از این ابزار کمتر و کمتر میشود. همچنین، امروزه بسیاری از تولیدکنندگان خودرو، لاستیک (تایر) زاپاس را حذف و یا با نمونه هایی کوچک تر و یا باریک تر که جای کمتری را اشغال میکند جایگزین نموده اند. گاهی اوقات رانندگان بدون وجود لاستیک (تایر) زاپاس احساس ناراحتی و ناامنی میکنند. به همین علت لاستیک (تایر) یدک به عنوان یک گزینه ی اضافی و  دلبخواهی روی اکثر ماشین های جدید و مدرن در نظر گرفته میشود. حذف لاستیک (تایر) زاپاس باعث کاهش وزن کلی خودرو شده و در نهایت سبب کاهش مصرف سوخت میشود. نکته ی اخر اینکه لاستیک های زاپاس معمولا کوچکتر از لاستیک های اصلی هستند.

برای خواندن مقاله ای در این باره اینجا کلیک کنید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تایر Pilot Sport Cup 2 Connect میشلن ، اولین تایر آماده اتصال فابریک


لاستیک 2 Connect Pilot Sport Cup آخرین فناوری شرکت تایرسازی میشلن می باشد که برای تجهیزات اصلی خودروسازان طراحی شده است .

ادای احترام به خودروBMW با طراحی خودروی برقی 02 reminiscence توسط david obendorfer


david obendorfer طراح شناخته شده است که خودروها را بین گذشته و آینده طراحی می کند ، او درباره طراحی های خود می گوید : من داستان های گذشته را به شکل معاصر بیان می کنم. طراحی خودرو برقی 02 reminiscence اولین پروژه تولید صفر گازهای گلخانه ای می باشد .

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.