آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


اهمیت رینگ خودرو
اهمیت رینگ خودرو

رینگ و لاستیک مناسب علاوه برزیبایی و جلوه ی ظاهری ای که به خودرو می دهد، باعث ایجاد امنیت و راحتی در رانندگی می شود. پس به همین دلیل است که مدام توصیه میکنیم که باید به طور دوره ای از صحت و سلامتی رینگ و لاستیک خودرواطمینان حاصل کنیم.

در مورد لاستیک که همیشه صحبت میکنیم. این بار میخواهیم در مورد رینگ لاستیک کمی صحبت کنیم. با سایز رینگ شروع می کنیم یکی از مهمترین نکته هایی که باید به آن توجه کرد سایز رینگ و لاستیک است. سایز رینگ باید کاملا با سایز لاستیک هم خوانی داشته باشد، اگر رینگ بزرگتر از لاستیک باشد باعث خم شدن رینگ و آسیب رسیدن به آن می شود و اگر کوچکتر باشد روی لاستیک به طور کامل قرار نگرفته و لق میزند. بنابراین برای جلوگیری از بروزهرمشکلی بهتراست از سایز لاستیک فابریک خودرو خود استفاده کنید.

جالب است بدانید که تولدکنندگان رینگ، سه نوع تست روی رینگ انجام میدهند.اولین تست، تست فرسودگی است. در این تست مقاومت و دوام رینگ مورد بررسی قرار میگیرد.

تست پیچیش دومین تست است. دراین تست وضعیت رینگ در مقابل فشار زاویه داری که هنگام چرخیدن به رینگ و لاستیک وارد می شود سنجش می شود.

و اما اخرین آزمایش مربوط به ضربه است.در اینجا تولیدکننده از شبیه سازی استفاده می کند. آنها با شبیه سازی جاده ها، جداول و چاله های خیابانها، عملکرد رینگ روی لاستیک را مشاهده می کنند.

جنس رینگ خودرو در طول عمر و دوام آن نیز بسیار تاثیرگذار است. در مورد انواع جنس رینگ در مقاله ی مربوط به آن صحبت کردیم که میتوانید با کلیک بر روی کلمه ی جنس رینگ آن را مطالعه نمایید.

یک ماشین مانند یک خانه است.ماشین ما بخشی از زندگی روزمره ما را تشکیل می دهد پس درست مثل خانه باید به آن رسیدگی کنیم و آن را پاکسازی کنیم.

این کار باعث افزایش طول عمر قطعات خودرو می شود. به خصوص برای رینگ و لاستیک اگر ذرات گرد و غبار طولانی مدت روی رینگ و لاستیک بماند باعث پوسیدگی و زنگ زدگی آن می شود.علاوه بر اینکه تمیزی باعث کاهش مصرف سوخت می شود، پاک کردن رینگ و لاستیک از هر گونه آلودگی باعث میشود تا ما زودتر متوجه آسیب های جزیی مانند ترک خوردگی لاستیک شویم.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.