آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تاریخچه لاستیک(تایر) نکسن
 

شرکت نکسن از سال 1942 فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا این شرکت با نام هیونگ ای شروع به کار کرد. نکسن مفتخر است که توانسته به مدت 71 سال به صنعت تولید لاستیک (تایر) خدمت کند. نکسن به عنوان اولین شرکت کره ای تولید لاستیک (تایر) در سال 1956 به رسمیت شناخته شد.

در سال 1985 این شرکت فعالیت رسمی خود را در یانگسن کره با هدف تولید لاستیک (تایر) رادیال آغاز نمود. 6 سال بعد، این شرکت به دو شرکت دیگر به نامهای "Rubber و OHTSU" در ژاپن پیوست. این شرکت در راستای تلاش برای بهبود کیفیت و حفظ برتری در سال 2000 نام اولیه ی خود را به نکسن تغیر داد. اسم نکسن ترکیبی از دو کلمه ی next (بعد) و century (قرن و سده) میباشد. این کلمه بیانگر انگیزه و هدف شرکت نکسن است. هدف اصلی این شرکت آماده سازی در آینده و و حرکت به سمت فردایی بهتر است.

در سال 2005 نکسن شعبه ی خود را در آمریکا تاسیس کرد که در واقع نقطه ی شروع  بسیار خوبی برای گسترش فعالیت های این شرکت به شمار می آید. در همان سال، نکسن برنده ی جایزه ی تولید لاستیک (تایر)های نانو شد. در سال 2006 به منظور تطبیق دادن تقاضای جهانی نکسن شرکتی در گوآنجو چین تاسیس کرد. بعد از احداث شعب ذکر شده در امریکا و دیگر کشورها نیاز به ایجاد یک کارخانه به وجود آمد. این کارخانه ی بزرگ در چنگنیئونگ کره در سال 2012 احداث شد.

با توجه به تعهد نکسن به ارائه ی محصولات با کیفیت، خدمات کارآمد و بهره وری ویژه سهم بازار نکسن به طرز قابل توجهی در دهه ی گذشته افزایش یافته است. نکسن توانسته است به وعده های نام تجاری خود عمل کند. وعده هایی همچون کشف فناوری های نوین، توسعه ی امنیت محصول و تامین آسایش و امنیت سرنشینان در حدی که مسافران در راه رسیدن به مقصدشان از راحتی و نرمی سواری خودرو خود لذت ببرند.


 در رابطه با تاریخچه لاستیک (تایر) بخوانید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.