آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تاریخچه لاستیک(تایر) نکسن
 

شرکت نکسن از سال 1942 فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا این شرکت با نام هیونگ ای شروع به کار کرد. نکسن مفتخر است که توانسته به مدت 71 سال به صنعت تولید لاستیک (تایر) خدمت کند. نکسن به عنوان اولین شرکت کره ای تولید لاستیک (تایر) در سال 1956 به رسمیت شناخته شد.

در سال 1985 این شرکت فعالیت رسمی خود را در یانگسن کره با هدف تولید لاستیک (تایر) رادیال آغاز نمود. 6 سال بعد، این شرکت به دو شرکت دیگر به نامهای "Rubber و OHTSU" در ژاپن پیوست. این شرکت در راستای تلاش برای بهبود کیفیت و حفظ برتری در سال 2000 نام اولیه ی خود را به نکسن تغیر داد. اسم نکسن ترکیبی از دو کلمه ی next (بعد) و century (قرن و سده) میباشد. این کلمه بیانگر انگیزه و هدف شرکت نکسن است. هدف اصلی این شرکت آماده سازی در آینده و و حرکت به سمت فردایی بهتر است.

در سال 2005 نکسن شعبه ی خود را در آمریکا تاسیس کرد که در واقع نقطه ی شروع  بسیار خوبی برای گسترش فعالیت های این شرکت به شمار می آید. در همان سال، نکسن برنده ی جایزه ی تولید لاستیک (تایر)های نانو شد. در سال 2006 به منظور تطبیق دادن تقاضای جهانی نکسن شرکتی در گوآنجو چین تاسیس کرد. بعد از احداث شعب ذکر شده در امریکا و دیگر کشورها نیاز به ایجاد یک کارخانه به وجود آمد. این کارخانه ی بزرگ در چنگنیئونگ کره در سال 2012 احداث شد.

با توجه به تعهد نکسن به ارائه ی محصولات با کیفیت، خدمات کارآمد و بهره وری ویژه سهم بازار نکسن به طرز قابل توجهی در دهه ی گذشته افزایش یافته است. نکسن توانسته است به وعده های نام تجاری خود عمل کند. وعده هایی همچون کشف فناوری های نوین، توسعه ی امنیت محصول و تامین آسایش و امنیت سرنشینان در حدی که مسافران در راه رسیدن به مقصدشان از راحتی و نرمی سواری خودرو خود لذت ببرند.


 در رابطه با تاریخچه لاستیک (تایر) بخوانید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.