آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.
تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

این باز طراحی متناسب با نیازهای انرژی پیش روی زمین می باشد که یادآور لندرور مدل سالهای 1971-1985 می باشد . خودرو شاسی بلند لندرور سری جدید با فضای کلاسیک و معاصر متناسب می باشد و در عین حال طراحی قرن بیستم را با بدنه آلیاژ آلومینیوم خود حفظ کرده است.

این لندرور شاسی بلند که یک مجموعه کاملاً جدید با پنج درب ، یک باتری 85 یا 100 کیلو واتی ، برد 235 مایل و 300-600 اسب بخار انرژی و همچنین با سیستم تعلیق جدید و مستقل جلو و عقب می باشد . آزمایشگاههای Zero دو سری از لندرور شاسی بلند الکتریکی طراحی کرده اند که یکی از آنها سقف تاشو دارد و دیگری سقف کاملاً بسته ، اما آنها نسخه ای که دارای سقف تاشو می باشد را ارائه خواهند داد . آزمایشگاه های Zero اکنون سفارشات خود را برای ساخت پذیرفته اند و از سال 2021 کار خود را برای ساخت آغاز خواهند کرد .

آزمایشگاه Zero در مورد استراتژی طراحی خود در ساخت سری سه لندرور شاسی بلند اینگونه می گوید : خاطرات ما پایه و اساس هویت ما را تشکیل می دهند به همین دلیل ما گذشته خود را زنده نگه می داریم .  خودروهای کلاسیک این مفهوم را بهتر از هر چیز دیگری به ما نشان می دهند ، اما آنها در معرض خطر هستند . برای آینده انرژی پاک ، استارتاپ های ) EV شرکت های نوپا خودروی برقی ) و تولیدکنندگان تجهیزات اصلی نیز نمی توانند گذشته را بازسازی کنند.  

خودروهای کلاسیک زنده مانده یا با قیمت بالاتر به کلکسیون های خصوصی فروخته می شوند و یا در انتظار آینده ای که نمی آیند می میرند . برای اکثر لوازم کلاسیک ، داستان به همین روش پایان پیدا می کند .

 

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.