نحوه ی تمیز کردن لاستیک(تایر)
 

تمیز کردن لاستیک (تایر) موجب محافظت لاستیک خودروی شما در مقابل هوازدگی و ترک خوردگی میشود. تمیز نگهداشتن لاستیک (تایر) ها بخش مهمی از نگهداری خودرو میباشد. شما باید حداقل هر دو هفته یک بار این کار را انجام دهید. در اینجا راه هایی برای تمیز کردن لاستیک (تایر) خودروی شما بیان شده است.

1.وسایل مورد نیاز را جمع آوری کنید

برای این کار شما به این وسایل نیاز دارید: سطل، صابون، مایع شستشوو آب.

2.چرخهای خودرو را کاملا با آب بشویید

چرخهای شما در معرض گل، خاک، گرد وغبار و خیلی آلاینده های دیگر در محیط است. با یک شستشوی معمولی کار خود را شروع کنید.

3.آب و صابون را با هم مخلوط کنید

سطل را با آب پر کنید و به اندازه ی یک قاشق غذاخوری در آن پودر صابون بریزید و از محصول حاصل برای شستشو استفاده کنید. این کار باعث میشود تا چربی و روغن به جای مانده بر سطح لاستیک (تایر) شما پاک شود. بگذارید مخلوط آب و صابون برای چند دقیقه کوتاه روی لاستیک (تایر) بماند سپس آبکشی نمایید.

شما میتوانید از اسپری های تمیزکننده نیز استفاده کنید. اسپری تمیز کننده را روی تمام سطح چرخ خودرو اسپری کنید. اجازه دهید که پاک کننده به مدت 30 ثانیه روی چرخ بماند. سطح چرخ را با یک برس تمیز کنید. برس تمامی گرد و غبار روی چرخ شما را پاک میکند و شما میبینید که چطور کثیفی ها در حال پاک شدن هستند. و بعد آبکشی کنید. با یک دستمال و یا یک تکه پارچه ی تمیز چرخ خود را خشک کنید. در این حالت چرخ شما باید کاملا تمیز و درخشان شده باشد.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0