آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کانتیننتال و چراغ برق های هوشمند
کانتیننتال و چراغ برق های هوشمند

مسلما نام شهرهوشمند را شنیده اید. این شهر بر پایه ی اینترنت اشیا یا همان"IOT " ساخته میشود. شهرهوشمند مکانیزمی عجیب و غریب دارد و ویژگی های خاص خود را دارا می باشد. کنتیننتال که یکی از برندهای مطرح لاستیک سازی در جهان است از این علم استفاده کرده و طرح چراغ برق هوشمند را ارائه کرده است. در آینده ای نه چندان دور خیابان ها و پیاده رو ها به سیستم چراغهای LED هوشمند مجهزخواهد شد. این طرح کاملا دوستدارمحیط زیست بوده و از همه مهمتر اینکه با هدف صرفه جویی در انرژی و مصرف برق این طراحی صورت گرفته است.

این چراغ برق ها بر خلاف چراغهایی که امروزه در خیابانها میبینیم کاملا هوشمند بوده و دارای سنسور های حساس به حرکت هستند. این سنسور های قوی بلافاصله پس از تشخیص حرکت، فعال شده و روشن می شوند. این طراحی مزایای بسیار زیادی دارد که بارز ترین آن جلوگیری از هدر رفتن انرژی برق می باشد. از مزایای دیگر این سیستم باید به عمر طولانی، سیستم نظارت و کنترل از راه دور(ریموت)، نوردهی صفر و صدی (خاموش یا روشن) و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری اشاره کرد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

ادای احترام به خودروBMW با طراحی خودروی برقی 02 reminiscence توسط david obendorfer


david obendorfer طراح شناخته شده است که خودروها را بین گذشته و آینده طراحی می کند ، او درباره طراحی های خود می گوید : من داستان های گذشته را به شکل معاصر بیان می کنم. طراحی خودرو برقی 02 reminiscence اولین پروژه تولید صفر گازهای گلخانه ای می باشد .

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

خودرو شش چرخ سایبرتک تسلا برای مریخ نوردان


بعد از ارسال موفق دو فضا نورد ناسا به استگاه فضایی بین المللی توسط spacex ، ممکن است مجددا همکاری مشترکی بین ایلان ماسک (کارآفرین حوزه تکنولوژی ) و ناسا در رابطه با خودرو برقی تسلا شکل بگیرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.