آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایرهای AERO برای پرواز خودروهای پرنده در آینده
 

 

این طرح امسال توسط شرکت تولید کننده تایر گودیر در 7 مارس و در نمایشگاه ژنوا ،  برای رانندگی در جاده و پرواز در آسمان برای خودروهای پرنده رونمایی شد.

گودیر اعلام کرد : این طرح غیرپنوماتیک فاقد هوای تحت فشار است . این تایر دارای مکانیزمی است باعث کج شدن چرخ ها می شود  و این انعطاف پذیری به گونه ای بوده که به چرخ ها اجازه می دهد تا از یک تایر معمولی در زمین به یک تایر افقی در آسمان تبدیل شود. این چرخ ها وزن ماشین را پشتیبانی می کنند و برجستگی های روی جاده باعث آسیب آنها نمی شود. پره ها برای بلند شدن از روی زمین به سرعت می چرخند و افقی شکل می شوند.

با توجه به طراحی ، چرخ ها می تواند از نیروی مغناطیسی استفاده کنند که ماشین را بدون اصطکاک و به آرامی از روی زمین بلند کنند. برای بلند شدن پره ها شروع به چرخیدن با سرعت بالا می کنند و بعد افقی شده و باعث بلند شدن خودرو می شوند.  

از دیگر ویژگی های این تکنولوژی ، استفاده از سنسورهای فیبر نوری برای آگاهی دادن به تایرها درمورد شرایط جاده و همچنین داشتن هوش مصنوعی جهت شناسایی و جلوگیری از وقوع هر اتفاقی می باشد.

کریس هلس مدیر ارشد فناوری گودیر گفت : بیش از 120 سال است که گودیر با وسواس خاصی ، نوآوری و اختراعات را دنبال می کند و شرکت های پیشگام و پویایی که به دنبال پاسخ به چالش و تغییر و کشف در حمل و نقل هستند را دوست دارد . کار ما روی معماری و مواد اولیه پیشرفته تایر باعث شد تا چرخی را طراحی کنیم که به عنوان یک تایر سنتی در زمین و یک تایر  پیشرفته در آسمان عمل کند.

 

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.