آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایرهای AERO برای پرواز خودروهای پرنده در آینده
 

 

این طرح امسال توسط شرکت تولید کننده تایر گودیر در 7 مارس و در نمایشگاه ژنوا ،  برای رانندگی در جاده و پرواز در آسمان برای خودروهای پرنده رونمایی شد.

گودیر اعلام کرد : این طرح غیرپنوماتیک فاقد هوای تحت فشار است . این تایر دارای مکانیزمی است باعث کج شدن چرخ ها می شود  و این انعطاف پذیری به گونه ای بوده که به چرخ ها اجازه می دهد تا از یک تایر معمولی در زمین به یک تایر افقی در آسمان تبدیل شود. این چرخ ها وزن ماشین را پشتیبانی می کنند و برجستگی های روی جاده باعث آسیب آنها نمی شود. پره ها برای بلند شدن از روی زمین به سرعت می چرخند و افقی شکل می شوند.

با توجه به طراحی ، چرخ ها می تواند از نیروی مغناطیسی استفاده کنند که ماشین را بدون اصطکاک و به آرامی از روی زمین بلند کنند. برای بلند شدن پره ها شروع به چرخیدن با سرعت بالا می کنند و بعد افقی شده و باعث بلند شدن خودرو می شوند.  

از دیگر ویژگی های این تکنولوژی ، استفاده از سنسورهای فیبر نوری برای آگاهی دادن به تایرها درمورد شرایط جاده و همچنین داشتن هوش مصنوعی جهت شناسایی و جلوگیری از وقوع هر اتفاقی می باشد.

کریس هلس مدیر ارشد فناوری گودیر گفت : بیش از 120 سال است که گودیر با وسواس خاصی ، نوآوری و اختراعات را دنبال می کند و شرکت های پیشگام و پویایی که به دنبال پاسخ به چالش و تغییر و کشف در حمل و نقل هستند را دوست دارد . کار ما روی معماری و مواد اولیه پیشرفته تایر باعث شد تا چرخی را طراحی کنیم که به عنوان یک تایر سنتی در زمین و یک تایر  پیشرفته در آسمان عمل کند.

 

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.