آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


راهکارهای کاهش مصرف سوخت در تابستان
راهکارهای کاهش مصرف سوخت در تابستان

با احتیاط برانید

رعایت سرعت مجاز سبب کاهش مصرف سوخت میشود. رانندگی آرام و با ثبات هم امنیت شما را تامین میکند و هم نیاز شما را به بنزین زدن و ماندن در صف طولانی پمپ بنزین کم میکند.

باراضافی خودرورا کم کنید

اگرباربند دارید آن را تنها در صورت لزوم نصب کنید. باربند باعث افزایش وزن خودرو میشود. ترجیحا وقتی سفری در پیش دارید از باربند استفاده کنید.

تایری انتخاب کنید که مصرف سوخت پایینی داشته باشد

طرح آج و شیارهایی که روی لاستیک هستند مستقیما روی مصرف سوخت تاثیر میگذارند. به این تایرها اصطلاحا تایرهای اکونومیک گفته میشود.

خودرو خود را به موقع تیمار کنید

اجازه دهید همانطور که شما از سفر تابستانه لذت میبرید، خودروی شما نیز لذت ببرد.لاستیک ها را مستمرا بررسی کنید. آب رادیاتور را چک کنید. روغن های مورد نیاز خودرو را به موقع تعویض کنید. اینها تنها چند نکته از چندین نکته ایست که باید برای داشتن خودرویی سالم رعایت کنیم.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.