آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایر مناسب خودروهای بی ام دبلیو
انتخاب تایر مناسب خودروی بی ام دبلیو از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. نوع خودرو و الگوی رانندگی روزانه از جمله مواردی هستند که می بایست مدنظر قرار گیرند.

پیرلی برای انواع مختلف بی ام دبلیو و شرایط آب و هوایی گوناگون، تایرهای ویژه را مهندسی و تولید سفارشی می نماید. این تایر ها با تلفیق بی بدیل از فن آوری و نوآوری، ضامن رانندگی ایمن و آسوده و کارایی حداکثر خودروی شما می باشند. این تایرها شامل: زمستانی، تابستانی و چهارفصل (All Season) برای انواع بی ام دبلیوهای شهری، اسپرت، و شاسی بلند هستند. استفاده از فن آوری ها و مواداولیه به روز منجر به کاهش مصرف سوخت، چسبندگی و آب پیمایش مناسب، کاهش خط ترمز و کارایی بی نظیر تایرهای پیرلی می گردد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.