آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


هداپ ( Head Up)
هداپ ( Head Up)

در دنیای امروز که این همه ابزار پیشرفته و هوشمند روز به روزتولید میشوند، بدیهی است که ماشین ها هم ازاین قافله عقب نخواهند ماند. ھیچ چیز بھترازاستفاده ازفناوریھای مدرن داخل خودرو نیست، اما به شرط آنکه راننده را از مسیر پیش رو غافل نکند. ولی راه حل چیست؟ بھترین پیشنھاد متخصصان، نمایش اطلاعات ضروری و مورد نیاز راننده روی شیشه جلو است.

در حال حاضر شرکت خودروسازی ژاپنی لکسوس سیستم نمایش اطلاعات روی شیشه جلو یا HUD  را در خودروھای خود ارائه میکند. این سامانه، اطلاعات سیستم مسیریاب وھمچنین اطلاعات مربوط به سرعت خودرو را نمایش میدھد. فناوری لکسوس حتی از امکان کنترل لمسی به وسیله حسگرھای فرمان برخوردار است که حرکات انگشت دست را شبیه سازی میکند و راننده را قادر میکند اطلاعات مورد نیاز خود را بدون دردسر و انحراف از رانندگی انتخاب کند. نمایشگرهای هداپ (HUB) یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین گجت ها برای رانندگان می باشند.

 

هداپ یک تصویر شفاف دیجیتالی است که اطلاعات بر روی شیشه ای مستطیل شکل آن به نمایش گذاشته می شوند.

 

هایپرتایر

هداپ اطلاعات را از کجا می آورد؟! این اطلاعات از داشبورد یا همان پنل خودروی شما به این نمایشگر انتقال داده می شوند.این دستگاه قادر به نمایش چند کیلومتر جلوتر جاده، نمایش جی پی اس ،تشخیص سرعت و اندازه گیری دمای محیط و به طور کلی نمایش هر اطلاعاتی که روی داشبورد می باشد.

این دستگاه در سال 1988 توسط جنرال موتورز ابداع شد. هدف اصلی از طراحی چنین دستگاهی افزایش دقت راننده، کاهش تصادفات و فراهم آوردن رانندگی ایمن برای رانندگان می باشد. این دستگاه به راحتی قابل اتصال به سیستم های آیفون و اندروید می باشد. این دستگاه به خوبی میتواند تصویری شفاف به بزرگی 5 اینچ را نمایش دهد به طوری که راننده تسلط کامل روی تصویر داشته باشد. از دیگر آپشن های این دستگاه پاسخ گویی به ایمیل های روزانه و تماسهای تصویری می باشد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.