آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


هداپ ( Head Up)
هداپ ( Head Up)

در دنیای امروز که این همه ابزار پیشرفته و هوشمند روز به روزتولید میشوند، بدیهی است که ماشین ها هم ازاین قافله عقب نخواهند ماند. ھیچ چیز بھترازاستفاده ازفناوریھای مدرن داخل خودرو نیست، اما به شرط آنکه راننده را از مسیر پیش رو غافل نکند. ولی راه حل چیست؟ بھترین پیشنھاد متخصصان، نمایش اطلاعات ضروری و مورد نیاز راننده روی شیشه جلو است.

در حال حاضر شرکت خودروسازی ژاپنی لکسوس سیستم نمایش اطلاعات روی شیشه جلو یا HUD  را در خودروھای خود ارائه میکند. این سامانه، اطلاعات سیستم مسیریاب وھمچنین اطلاعات مربوط به سرعت خودرو را نمایش میدھد. فناوری لکسوس حتی از امکان کنترل لمسی به وسیله حسگرھای فرمان برخوردار است که حرکات انگشت دست را شبیه سازی میکند و راننده را قادر میکند اطلاعات مورد نیاز خود را بدون دردسر و انحراف از رانندگی انتخاب کند. نمایشگرهای هداپ (HUB) یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین گجت ها برای رانندگان می باشند.

 

هداپ یک تصویر شفاف دیجیتالی است که اطلاعات بر روی شیشه ای مستطیل شکل آن به نمایش گذاشته می شوند.

 

هایپرتایر

هداپ اطلاعات را از کجا می آورد؟! این اطلاعات از داشبورد یا همان پنل خودروی شما به این نمایشگر انتقال داده می شوند.این دستگاه قادر به نمایش چند کیلومتر جلوتر جاده، نمایش جی پی اس ،تشخیص سرعت و اندازه گیری دمای محیط و به طور کلی نمایش هر اطلاعاتی که روی داشبورد می باشد.

این دستگاه در سال 1988 توسط جنرال موتورز ابداع شد. هدف اصلی از طراحی چنین دستگاهی افزایش دقت راننده، کاهش تصادفات و فراهم آوردن رانندگی ایمن برای رانندگان می باشد. این دستگاه به راحتی قابل اتصال به سیستم های آیفون و اندروید می باشد. این دستگاه به خوبی میتواند تصویری شفاف به بزرگی 5 اینچ را نمایش دهد به طوری که راننده تسلط کامل روی تصویر داشته باشد. از دیگر آپشن های این دستگاه پاسخ گویی به ایمیل های روزانه و تماسهای تصویری می باشد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.