آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک (تایر) های پنچر رو (RUN-FLAT )
لاستیک (تایر) های پنچر رو(RUN-FLAT )        

این نوع لاستیک (تایر) برای اولین بار در سال 1980 بر روی ماشین ورزشی پورشه مدل 959 پیاده سازی شد. این لاستیک (تایر) بسیار دقیق طراحی شده بود. ولی با این حال نیازمند طراحی مجدد بود تا لاستیک (تایر) زمانی که کم باد میشود در جای خود نگه داشته شود.

مهندسی لاستیک (تایر) های امروزی با شکل و ظاهری که ما امروز میبینیم مدیون اختراعی است که در سال 1846 توسط یک مخترع اروپایی صورت گرفت. وی لاستیک (تایر) را دور چرخ پیچید و آن را از هوا پرنمود. که امروزه ما این سازه را به عنوان چرخ میشناسیم.

باد کردن لاستیک (تایر) به شکل سنتی مزایای زیادی دارد. از جمله ی آن مزایا میتوان به سواری راحت، رانندگی با امنیت در جاده و طول عمر بیشتر لاستیک(تایر) اشاره کرد. با این حال این مزایا به سرعت به فراموشی سپرده شدند به خصوص زمانی که آج سوراخ و در نهایت لاستیک (تایر) پنچر میشد. بنابراین مهندسان تلاش کردند تا لاستیک (تایر)ی طراحی کنند تا بتواند پس از کاهش فشارهوا هم به مسیر خودش ادامه دهد. نام این تولید جدید را پنچررو یا "Run flat" گذاشتند.

به طور کلی با استفاده از این نوع لاستیک (تایر) راننده میتواند در صورت پنچر شدن لاستیک (تایر)تا مسافت محدودی به مسیر خود ادامه دهد تا به نزدیکترین نقطه برای تعمیر یا جایگزینی برسد. این لاستیک (تایر) برای رانندگی های طولانی مدت و حمل و نقل های سنگین طراحی نشده است. بدون شک لاستیک (تایر)های "Run flat"  فناوری ای امن و مطمئن میباشد و شما با استفاده از این لاستیک (تایر) هیچ گاه در کنار جاده گیر نخواهید کرد.

 

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.