آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


راهکارهای ساده برای یک رانندگی لذت بخش در تابستان
راهکارهای ساده برای یک رانندگی لذت بخش در تابستان

چهار حلقه لاستیکی که زیر خودروی شماست نقش مهمی را در ارتباط با جاده دارند. شما باید آنها را حداقل ماهی یکبار چک کنید. اگر باد تایرها کمتر از حد استاندارد باشد، مقاومت چرخشی افزایش پیدا می کند و باعث سنگین کار کردن موتور اتومبیل خواهد شد. ولی اگر باد تایرها تنظیم شده باشد مصرف سوخت متعادل خواهد شد. رانندگی با تایرهای پنچر باعث می شود به لایه درونی و مفتول فولادیِ لاستیک شما فشار وارد شده و در نتیجه مفتول ها بیش از اندازه خم شده و اتصال خود به لاستیک ها را از دست خواهند داد.و امکان ترکیدن لاستیک ها وجود دارد.

منتظر نباشید تا صفحه ی سیستم هشدار تنظیم باد لاستیک "TPMS " شما را متوجه موضوع کند چون احتمالا برای نجات لاستیک تان به اندازه کافی دیر شده، در عوض وقتی لاستیکها خنک هستند فشار باد را بررسی کنید. زیرا هوای گرم تابستان و اصطکاک باعث بالارفتن فشار درونی می شود و در نتیجه عددی که روی صفحه می بینید چندان قابل اعتماد نخواهد بود. همچنین لازم است با یک سکه سائیدگی آج ها را هم اندازه بگیرید.

 

چنانچه آج های روی لاستیک ماشین شما یکدست به نظر نمی رسد یا نامتقارن است بهتر است برای میزان فرمان و بالانس چرخ های خودروی خود اقدام کنید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

هر آنچه که باید درباره فیلتر سوخت ( بنزین ) بدانید !


برای عملکرد مناسب خودرو و موتور نگهداری و سرویس قطعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . برخلاف اکثر قطعات اساسی مانند : لاستیک ها ، گیربکس ، و ... حتماً نام فیلتر سوخت را نشنیده اید ! و فکر می کنید تعمیر و نگهداری آن در اولویت های نگهداری از خودرو نیست !

چرا تایرها را جا به جا کنیم ؟


چرخش لاستیک ها که با الگوهای خاص از جلو به عقب و یا از یک طرف به طرف دیگر تغییر مکان می دهد ، یک عنصر مهم در نگهداری و ایمنی تایر است . در این مقاله به طور دقیق این عملکرد را برای طول عمر لاستیک ها بررسی می کنیم .

آیا خودرو شما برای زمستان آماده است؟


همیشه در فصل سرما و زمستان درصد خرابی خودروها افزایش چشمگیری پیدا می کند . سعی کنید پیش از شروع فصل سرما باتری ، موتور ، سیستم انتقال قدرت ، خطوط ترمز ، فیلترهای هوا و سیستم خنک کننده و گرم کننده را چک کنید

همه آنچه شما باید درباره تعمیر و نگهداری برف پاک کن در زمستان بدانید


برای داشتن یک رانندگی ایمن ، این نکته بسیار مهم است که در همه شرایط آب و هوایی بتوانید دید خوب و واضحی داشته باشید . برف پاک کن خودرو یکی از تجهیزات بسیار مفید ، مهم و ارزان قیمت می باشد که به طرز شگفت انگیزی در تمیز نگه داشتن شیشه جلو و دید شما کمک می کند .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.