آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک، سایز پاترولی
لاستیک سایز پاترولی

اندازه تایر 31/10 . 5/15 روش قدیمی برای معرفی اندازه ی تایر وانت های سبک و یا لاستیک های آفرود است.از این تایرها برای سواری معمولی و داخل شهری استفاده نمی شود. این سایز از لاستیک مناسب آفرود یا همان خارج از جاده است. در این روش اندازه گیری عدد 31 بر حسب اینچ معادل قطر دایره ی تایر و رینگ است که بر روی رینگ با سایز 15 نصب می گردد. ویژگی رینگ متناسب با این لاستیک این است که رینگ باید بین 7 تا 9 اینچ پهنا داشته باشد.

نزدیک ترین سایز در این روش جدید اندازه گیری، لاستیک با سایز  265/75/15 می باشد. این سایز معرف لاستیکی است که 30.7 اینچ ارتفاع و 10.5 اینچ پهنا داشته باشد. چنانچه از تایر با سایز جدید استفاده کنید، سایز به دست آمده در مقایسه با سایز استاندارد 31/10.5/15 معادل 30.5 اینچ ارتفاع و 10.5 اینچ پهنا خواهد بود.

چنانچه از سایز 265/75/15 استفاده نمایید انتخاب های بیشتری برای خرید تایرهای چهارفصل و آنرود خواهید داشت. و اگر به دنبال رانندگی آفرود با تایرهای خشن هستید با همان روش سایز بندی قدیمی تایر مورد نظر خودتان را جستجو نمایید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

هر آنچه که باید درباره فیلتر سوخت ( بنزین ) بدانید !


برای عملکرد مناسب خودرو و موتور نگهداری و سرویس قطعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . برخلاف اکثر قطعات اساسی مانند : لاستیک ها ، گیربکس ، و ... حتماً نام فیلتر سوخت را نشنیده اید ! و فکر می کنید تعمیر و نگهداری آن در اولویت های نگهداری از خودرو نیست !

چرا تایرها را جا به جا کنیم ؟


چرخش لاستیک ها که با الگوهای خاص از جلو به عقب و یا از یک طرف به طرف دیگر تغییر مکان می دهد ، یک عنصر مهم در نگهداری و ایمنی تایر است . در این مقاله به طور دقیق این عملکرد را برای طول عمر لاستیک ها بررسی می کنیم .

آیا خودرو شما برای زمستان آماده است؟


همیشه در فصل سرما و زمستان درصد خرابی خودروها افزایش چشمگیری پیدا می کند . سعی کنید پیش از شروع فصل سرما باتری ، موتور ، سیستم انتقال قدرت ، خطوط ترمز ، فیلترهای هوا و سیستم خنک کننده و گرم کننده را چک کنید

همه آنچه شما باید درباره تعمیر و نگهداری برف پاک کن در زمستان بدانید


برای داشتن یک رانندگی ایمن ، این نکته بسیار مهم است که در همه شرایط آب و هوایی بتوانید دید خوب و واضحی داشته باشید . برف پاک کن خودرو یکی از تجهیزات بسیار مفید ، مهم و ارزان قیمت می باشد که به طرز شگفت انگیزی در تمیز نگه داشتن شیشه جلو و دید شما کمک می کند .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.