مشتریان گرامی؛ توجه فرمایید "زمان تحویل" تایر در صورت انتخاب و یا الزام خدمات "نصب در محل"، همزمان با "زمان نصب" خواهد بود.
موارد ضروری که در خودروهای امروزی به کمک سرنشینان می آیند تا ایمنی را افزایش دهند
1397/11/28

 

شیشه های ایمن: این شیشه ها در صورت شکستن در تصادف ها به تکه های بسیار ریز و بی خطر تبدیل میشوند و جراحتی به وجود نمی آورند.

کمربند ایمنی: اولین بار در سال 1960 این کمربند ها به شکل امروزی روی خودرو ها نصب شد. تا از پرت شدن سرنشینان در هنگام وقوع حوادث جلوگیری کند.

کیسه هوا (ایربگ): در سال 1968 اولین ایربگ ها ساخته شدن و تا سال 1988 طول کشید که به شکل امروزی تبدیل شوند و از سال 1998 نصب ایربگ ها در تمام خودرو ها الزامی شد تا در هنگام حادثه جراحات وارده را به حداقل کاهش دهند.

سیستم ضد قفل چرخ (ABS): این سیستم باعث میشود تا راننده هنگام ترمز کردن کنترل بهتری بر جهت حرکت خودرو و توقف خودرو داشته باشد. در گذشته قفل شدن چرخ ها باعث سر خوردن واز دست رفتن کنترل خودرو توسط راننده می شد.

کنترل پایداری: این قابلیت خودرو در مواردی که کنترل از دست راننده خارج شود فعال شده و از انحراف خودرو تا حدود زیادی جلوگیری میکند.

چراغ ها: در هر خودرو سه چراغ مهم (چراغ راهنما، چراغ ترمز، چراغ جلو) وجود دارد که باعث بهتر دیده شدن خودرو به خصوص در شب و ارسال پیام هایی به دیگر رانندگان می شود. همیشه از سلامت لامپ ها و کیفیت نور آنها قبل از حرکت مطمئن شوید.

آینه ها: پوشش دهی دید راننده در اطراف خودرو بسیار مهم است و تنظیم آینه ها با زوایای درست به تسلط راننده به محیط اطراف و کاهش نقاط کور کمک می کند.

سیستم کنترل 4 چرخ متحرک: این قابلیت به راننده در مواردی که در جاده های پرشیب و مسیرهای تپه ای و خارج از جاده است کمک میکند تا در چاله ها و شیب ها گیر نکند.

تکنولوژی کاهش برخورد: بسیاری از خودروهای مدرن امروزی هنگامی که وقوع برخورد و تصادف قریب الوقوع است، به کمک این سیستم صدمات وارده را با کشیدن کمربندهای ایمنی، تنظیم ایربگ ها و آماده سازی ترمز برای ترمزگیری شدید کاهش می دهند.

نوع خودرو
سایز تایر