مشتریان گرامی؛ توجه فرمایید "زمان تحویل" تایر در صورت انتخاب و یا الزام خدمات "نصب در محل"، همزمان با "زمان نصب" خواهد بود.
راهنمایی ما برای خرید یک لاستیک مناسب :
1397/11/17


خرید لاستیک برای ماشین برای اکثر مردم کاری پیچیده،زمان بر و پر هزینه ای است.اما اگر میخواهید لاستیک جدید بخرید؛برای انتخابی راحت، راهنمایی مرحله به مرحله ما رو دنبال کنید.تا هم لاستیکی مناسب بخرید،و هم هزینه های سنگینی پرداخت نکنید.
1.چه موقع به لاستیک جدید نیاز دارید؟
-وقتی هنگام راننده گی حس میکنید خودرو به سمتی کشیده میشود.
-وقتی حس میکنید خودرو در مسیر لغزش دارد.
-و موقع ترمز گرفتن خودرو به موقع متوقف نمیشود.
اما عجله نکنید اول از سلامت سیستم های فنی خودرو مطمین شوید،با یک سکه عمق شیار ها را بررسی کنید،فشار هوای داخل تایر هارو چک کنید و بعد از آن اقدام به خرید کنید.
اما در مواقعی که لاستیک پاره گی های شدیدی داشت دیگر به بررسی نیازی نیست و باید به صورت اوژانسی به فکر لاستیک جدید باشید.
2.برای خرید لاستیک شرایط آب و هوایی منطقه ی زندگی خود،نوع راننده گی تان،جاده هایی که در آنها رفت و آمد دارید و میزان استفاده از خودرو تان در طول هفته را در نظر بگیرید.
3.سایز مناسب لاستیک برای خودروی شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است، و این امر بر روی مصرف سوخت و سرعت خودروی شما تاثیر دارد.
4.گارانتی و خدمات پس از فروش محصول را بررسی کنید،تا در صورت معیوب بودن یا متناسب نبودن لاستیک بتوانید آن را تعویض کنید.
5.تاریخ تولید لاستیک را بررسی کنید.اگرچه لاستیک تاریخ انقضا ندارد اما بهتر است بیشتر از ۵ سال سن نداشته باشد، که این طول عمر به شرایط نگهداری از لاستیک نیز بستگی دارد.
6.از فروشگاه های معتبر خرید کنید تا از صحت و سلامت لاستیک جدید مطمین باشید و قبل از خرید قیمت ها، شرایط خدمات، گارانتی ها و تخفیف ها را با هم مقایسه کنید.
7.برای صرفه جویی در زمان از فروشگاه های معتبر به صورت آنلاین خرید کنید، و از راهنمایی های آنها برای خرید لاستیک مناسب و خدمات ارسال و نصب آنها بهره مند شوید.
8.برای تعویض لاستیک ها به افراد متخصص مراجعه کنید تا آسیبی به دیگر قطعات و لوازم مربوط به چرخ و رینگ وارد نشود.
9.با توجه به شغل و استفاده ای که از خودرو دارید،دقت کنید که میزان وزن بار و فشار هوای لاستیک متناسب با نیاز شما باشد

نوع خودرو
سایز تایر