تایرمناسب خودروی پورش
1397/10/03

پورش نخستین مدل اسپرت کوپه خود را با الهام پذیری از طراحی جاودانه فولکس بیتل (Volkswagen Beetle)، در سال 1948 میلادی تولید نمود. این خودروساز آلمانی دراواسط دهه 60 میلادی، مدل قدرتمند "911" را به بازار عرضه نمود و پس از آن، قدرت موتور تولیدات این خودروساز مطرح آلمانی روز به روز افزایش یافت. این امر سبب گردید نیاز به تایرهایی که بتوانند قدرت موتور را به جاده انتقال دهند بیش از هر زمانی دیگری، وجود داشته باشد.
اواخر دهه 60 میلادی، پورش نخستین خودروسازی بود که از پیرلی درخواست نمود لاستیک های مختص مدل های خود رابه صورت سفارشی طراحی و تولید نماید. دهه 80 میلادی نخستین تایرهای فابریک خودروساز پیرلی (original equipment) مختص پورش با علامت "N"روی دیواره نشانه گذاری گردیدند.

امروز پورش و پیرلی به عنوان شرکای تجاری در کنار یکدیگر حضور دارند. در سال 2013 میلادی، پورش پیرلی را به عنوان برترین تامین کننده خود اعلام نمود.

علاوه بر مدل های اسپرت، پیرلی برای مدل های شاسی بلند پورش (SUV) نیز تایرهای سفارشی تولید می نماید. برای نمونه می توان به تایرهای خانواده عقرب پیرلی (scorpion) اشاره نمود که با علامت "N0" روی دیواره نشانه گذاری می گردند. پیرلی برای مدل های پانامرا، کاین، ماکان، باکسترو 911 لاستیک های سفارشی تولید می نماید.

 

در صورت تمایل از محصولات ما دیدن فرمایید:

تایرهای بارز
تایرهای بریجستون
تایرهای پیرلی
تایرهای تراینگل
تایرهای تیگار
تایرهای دانلوپ
تایرهای سومیتومو
تایرهای کومهو
تایرهای کویرتایر
تایرهای گلدستون
تایرهای لافن
تایرهای مکسس
تایرهای میشلن
تایرهای نکسن
تایرهای هانکوک
تایرهای یزد تایر
تایرهای یوکوها ما

هایپر تایر را در اینستاگرام دنبال کنید هایپر تایر را در تلگرام دنبال کنید

نوع خودرو
سایز تایر