مشتریان گرامی؛ توجه فرمایید "زمان تحویل" تایر در صورت انتخاب و یا الزام خدمات "نصب در محل"، همزمان با "زمان نصب" خواهد بود.
راهکارهای ساده برای یک رانندگی لذت بخش در تابستان
1397/04/16

چهار حلقه لاستیکی که زیر خودروی شماست نقش مهمی را در ارتباط با جاده بازی میکند. شما باید آنها را حداقل ماهی یکبار چک کنید. اگر باد تایرها کمتر از حد استاندارد باشد، مقاومت چرخشی افزایش پیدا می کند و باعث سنگین کار کردن موتور اتومبیل خواهد شد.

ولی اگر باد تایرها تنظیم شده باشد مصرف سوخت متعادل خواهد شد. رانندگی با تایرهای پنچر باعث می شود به لایه درونی و مفتول فولادیِ لاستیک شما فشار وارد شده و در نتیجه مفتول ها بیش از اندازه خم شده و اتصال خود به لاستیک ها را از دست خواهند داد. نتیجه چه می شود؟ لاستیک ها خواهد ترکید.

منتظر نباشید تا صفحه ی سیستم هشدار تنظیم باد لاستیک TPMS شما را متوجه موضوع کند چون احتمالا برای نجات لاستیک تان به اندازه کافی دیر شده، در عوض وقتی لاستیکها خنک هستند فشار باد را بررسی کنید. زیرا هوای گرم تابستان و اصطکاک باعث بالارفتن فشار درونی می شود و در نتیجه عددی که روی صفحه می بینید چندان قابل اعتماد نخواهد بود. 

همچنین لازم است با یک سکه سائیدگی آج ها را هم اندازه بگیرید.

 

چنانچه آج های روی لاستیک ماشین شما یکدست به نظر نمی رسد یا نامتقارن است بهتر است برای میزان فرمان و بالانس چرخ های خودروی خود اقدام کنید.

 

در صورت تمایل از محصولات ما دیدن فرمایید:

تایرهای بارز
تایرهای بریجستون
تایرهای پیرلی
تایرهای تراینگل
تایرهای تیگار
تایرهای دانلوپ
تایرهای سومیتومو
تایرهای کومهو
تایرهای کویرتایر
تایرهای گلدستون
تایرهای لافن
تایرهای مکسس
تایرهای میشلن
تایرهای نکسن
تایرهای هانکوک
تایرهای یزد تایر
تایرهای یوکوها ما

هایپر تایر را در اینستاگرام دنبال کنید هایپر تایر را در تلگرام دنبال کنید

نوع خودرو
سایز تایر